Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Eesti suurim ulukite töötleja avas oma esimese lihapoe Tallinnas

Nädalalood

Eesti suurim ulukite töötleja avas oma esimese lihapoe Tallinnas

PrindiSoovita sõbrale
Suurim ulukikiliha töötleja Eestis, AS Linpet avas sel nädalal oma esimese esinduspoe Tallinnas, Peterburi tee 42. Uues lihapoes lähtutakse jaetarbija vajadustest, saadaval on kogu Linnamäe Lihatööstuse omatoodangu sortiment. Letis on nii värske uluki-, sea-, veise- ja lambaliha kui ka singid, vorstid ja suitsulihatooted.
Linnamäe Lihatööstuse omaniku Tarmo Küla sõnul sooviti uue esinduspoe avamisega tuua tooted lõpptarbijale lähemale ning panustatakse rohkem kvaliteedile, eksklusiivsetele toodetele ja mitmekesisele sortimendile, mitte aga masstoodangule. Tema uues lihapoes keskendutakse just poekülastaja individuaalsetele vajadustele. Saadaval on kogu Linnamäe Lihatööstuse sortiment, alates värskest lihast kuni pooltoodeteni ja valmis lihatoodeteni.
Mitmekesisest sortimendist võib leida tooteid nii põdra-, metssea-, metskitse- kui ka veise- ja sealihast. Alati on võimalik tellida ka vastavalt oma soovidele kindlaid lihatükke, suitsutatud tooteid (nt. suitsupõrsas), kulinaariatooteid jm.
„Inimeste teadlikkus ulukiliha kasulikkusest tõuseb ning nõudlus värske ulukiliha ja ulukilihast valmistatud toodete järgi üha kasvab. Inimesed pööravad ju järjest enam tähelepanu toidu kvaliteedile. Seepärast loodame, et meie kohalikust toorainest naturaalsed tooted leiavad kindla koha eestlase toidulaual“, mainib lihapoe omanik Tarmo Küla.
Lähenevaid jõule silmas pidades on Linnamäe Lihatööstus valmistanud mitmeid huvitavaid tooteid, mida suurte kauplusekettide lihalettidelt ei pruugi leida, näiteks kaneeli, kardemoni ja majoraaniga maitsestatud ahjutoorvorstid, glasuuritud jõulupraad jpm.

Linnamäe Lihatööstuse tooteid on peale oma vastavatud esinduspoe Tallinnas, võimalik osta ka suurtest kaubanduskeskustest, näiteks Rimist, Selverist ja ka Tallinna Kaubamajast. Väikeettevõtte esimene esinduspood Linnamäel avati juba aastal 1992.

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat