Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Fazeri pagarikojad laienevad Lätti

Nädalalood

Fazeri pagarikojad laienevad Lätti

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Matton Images
Selveri keti kauplustes paiknevad Fazeri pagarikojad on nüüdsest avatud ka Lätis. Detsembris avati sooje küpsetisi pakkuvad Fazeri pagarikojad Rezeknes ja Ogres. 2009. aasta esimeses pooles avatakse veel kolm pagarikoda: Kuldigas, Daugavpilsis ning Salaspilsis.
„Lisaks laienemisele Lätti avasime 2008. aastal ka Eestis 11 uut pagarikoda ning kaks uut Kringlituba. Tootevalik jääb Lätis praktiliselt samaks kui Eestis, vaid selle erinevusega, et praeguse seisuga meil Lätis Kringlitubasid avada pole plaanis," kommenteeris Fazer Eesti äriarendusdirektor Kristjan Kongo.
Olenevalt kaupluse suurusest on sortimendis tooteid alates 30st, Eesti Selverites on koos Kringlitubade toodetega sortimendis 66 toodet. Kõikides pagarikodades kokku on erinevate küpsetiste arvuks ligikaudu 130. Kõige populaarsemad tooted pagarikodades on juustusaiad, minipitsad singiga, võisai, täidisega pikuke, kohupiimapirukas, viineripirukas ja Dallase sai.
Esimene Fazeri pagarikoda Eestis avati 1996. aastal. Tänaseks on Fazeri pagarikodasid Eestis 50. Lisaks pagarikodadele tegutsevad Tallinna Kaubamaja Toidumaailmas ning Pirita ja Järve Selverites ka Fazeri Kringlitoad, mis pakuvad võimalust kringleid ja stritsleid tähtpäevadeks tellida ja kohapealt kaasa osta.

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat