Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Schäfer Boutique - elegantsed valikud kööki ja söögituppa

Nädalalood

Schäfer Boutique - elegantsed valikud kööki ja söögituppa

PrindiSoovita sõbrale
Reklaamtekst: Schäfer Boutique esindab originaalsust, ilu ja praktilisust. Eesmärk on pakkuda…
Reklaamtekst:

Schäfer Boutique esindab originaalsust, ilu ja praktilisust. Eesmärk on pakkuda oma klientidele luksuslikke interjöörilahendusi, stiilseid kingitusi ja muud kodus vajalikku ning esitleda neid stiilselt ja elegantselt.
Igast uuest kataloogist leiab palju huvitavaid ja soodsaid pakkumisi. Samuti on igal kataloogil vastavalt hooajale läbiv peateema. Seetõttu on tootevalik alati ülevaatlik ja uudne.
Kevaditi pakume nii oma paberkataloogis kui ka kodulehel kõike vajalikku aeda, terrassile, rõdule ja kõike muud, mis muudab koduse atmosfääri veelgi hubasemaks.
Suvehooajal leiab Schäferi tootevalikust kõik vajaliku koduseks puhkuseks ja vaba aja veetmiseks.
Sügis toob endaga praktilisi tooteid nii koju kui ka aeda, samuti ei puudu esimesed advendipakkumised koos paljude kingiideedega.
Aasta viimane kataloog on pühendatud pühadehooajale: suurepärased jõuludekoratsioonid nii tuppa kui õue, valitud kingid igale rahakotile ja palju muud sellist, mida kas või endale kinkida.
Schäferi kataloogidest leiab alati häid ideid elu- ja magamistoa sisustamiseks ning maitsekaid ettepanekuid söögitoa kujundamiseks. Kaubavalik sisaldab ka laias valikus tooteid kööki ja vannituppa. Samuti pakume abivahendeid nii kodu koristamiseks kui aiatöödeks. Erilisel kohal on Schäferi kataloogides alati moodsad kingiideed nii meestele, naistele kui ka lastele.
Schäfer Boutique - Sinu kodu stiil!

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat