Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Selver avas kolmanda kaupluse Lätis

Nädalalood

Selver avas kolmanda kaupluse Lätis

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Selver
Täna avatakse esimene Selver Läti Kurzeme regioonis Kuldiga linnas aadressil Piltenes 32. Sel…
Täna avatakse esimene Selver Läti Kurzeme regioonis Kuldiga linnas aadressil Piltenes 32. Selveri avamisega tekib Kuldigasse 33 uut töökohta.
Uues kaubanduskeskuses on kaks korrust ning kokku 2677 ruutmeetrit pinda, millest 1442 ruutmeetrit on Selveri kasutuses.
Kuldiga linnapea Inga Bērziņa sõnul on kaubandus ning turism olnud Kuldiga jaoks alati üliolulise tähtsusega ning Selveri tulek Kuldiga ja ümberkaudsete elanike jaoks väga tähtis. „Kuldiga on ostukeskus lisaks linlastele ka kõikidele ümberkaudsete väiksemate kohtade elanikele ning turistidele. Selveri avamine pakub linnaelanikele ning külalistele rohkem valiku- ning ostlusvõimalusi. Linna jaoks on väga olulised ka uued töökohad, mis Selveri avamisega tekivad. Majandusraskuste perioodil on nii linnale kui kogu Läti riigile heaks stabiilsuse tagamise võimaluseks just uute töökohtade loomine," lausus Inga Bērziņa.  
„Selver peab oluliseks, et sarnaselt Eesti kauplustega oleks Läti poodides esindatud kohalike tootjate kaubad, sealhulgas ümberkaudsete väikeettevõtete toodang. Selver on esimene jaekaubanduskett Lätis, mis on saavutanud kokkuleppe kasutada toodetel Rohelise Lusika (Läti tervislike toodete märk) sümbolit. Meil on luba panna see pea 50 toote hinnasildile, toetades sellega eelkõige kohalikke tootjaid" sõnas Selver Latvia tegevdirektor Uldis Priekulis.
Kaubanduskeskuse rekonstrueerimistööde käigus korrastatakse ka lähedal asuv park ning kevadel ehitatakse kaupluse lähedale ka laste mänguväljak.

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga