Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Fazer toob turule uuenenud röstsaiad

Nädalalood

Fazer toob turule uuenenud röstsaiad

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Fazer
Eesti üks juhtivaid pagaritoodete valmistajaid Fazer Eesti uuendab oma röstsaia segmenti kuul…
Eesti üks juhtivaid pagaritoodete valmistajaid Fazer Eesti uuendab oma röstsaia segmenti kuuluvaid tooteid ning täiendab tooteperekonda uue Täisteraröstsaiaga.

"Oleme Fazeri tavaröstsaiade ning Mitmeviljaröstsaia välimuse osas  läbi viinud mitmeid muudatusi. Kvaliteetsest nisujahust valmistatud pehme heleda sisuga röstsaiad värvuvad röstimisel kuldpruuniks ning uuendatud viilude kuju tagab selle, et sai ei lagune laiali. Lisaks üllatame tarbijaid ka meie röstsaia perekonna kõige värskema liikmega - Täisteraröstsaiaga," ütles Kristjan Kongo, Fazer Eesti äriarendusdirektor. Uue Täisteraröstsaia puhul on tegemist purustatud nisutangu sisaldava saiatootega, milles on 5% ulatuses kasulikke kiudaineid.

„Tänasel päeval on röstsaiasegment Eesti saiaturul suuruselt teine segment peale traditsiooniliste batoonsaiade, võttes enda alla umbes viiendiku saiaturust ja ligikaudu kümnendiku kogu leiva- ja saiaturust. Fazer Eesti tooteportfellis on röstsaiade tootmismahud näidanud kolme viimase aasta jooksul selget tõusutendentsi," sõnas Kristjan Kongo.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool