Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Nädalavahetusel tehti šokolaadist hiiglaslik päikesekell

Nädalalood

Nädalavahetusel tehti šokolaadist hiiglaslik päikesekell

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Kalev
Nädalavahetusel Ülemiste keskuses peetud šokolaadifestivalile viis Kalev Chocolate Factory ko…
Nädalavahetusel Ülemiste keskuses peetud šokolaadifestivalile viis Kalev Chocolate Factory kokku enam kui 600 kg maiustusi, muu hulgas ka 435 tahvlit erinevaid šokolaade, millest valmistati käsitsi hiigelsuur asteekide päikesekell. Lisaks sai festivalil koos Maarjaga käsitöökomme valmistada, martsipani maalida ning teha palju muud põnevat.
2 korda 2 meetri suuruse päikesekella valmistamiseks kasutati 140 tahvlit Kalev Special piimašokolaadi, 140 tahvlit valget šokolaadi kookose ja jõhvikaga, 110 tahvlit Bitteri šokolaadi ning 45 Kalevi Kamatahvlit. Šokolaadist päikesekella valmistas kunstnik Mall Nukke.
Lisaks päikesekella valmistamisele sai nädalavahetusel Ülemistes näha ka palju muud põnevat. Näiteks sai Kalev Chocolate Factory alal keskuse paremas tiivas koos Maarja-Liis Ilusaga valmistada ja maalida martsipanikujusid ning -südameid, näha käsitöökommide valmimist ja neid ise ka maitsta, proovida Kalevi uusi komme ja šokolaade ning osta kingituseks spetsiaalse kujundusega sõbrapäevatooteid. 
Koos Kalev Chocolate Factoryga osalesid šokolaadifestivalil veel Bonaparte, Pagaripoisid, Toiduakadeemia, FS Trading Group ning Fra Mare Thalasso Spa. 

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat