Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Maag Piimatööstus toob turule rohkete seemnetega jogurtid

Nädalalood

Maag Piimatööstus toob turule rohkete seemnetega jogurtid

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Maag Piimatööstus
Maag Piimatööstus toob Farmi kaubamärgi all turule uued seemnejogurtid. Uues sarjas on kaks m…
Maag Piimatööstus toob Farmi kaubamärgi all turule uued seemnejogurtid. Uues sarjas on kaks maitset – pohla-linaseemne ja rabarberi-päevalilleseemne jogurtid.
Maag Piimatööstuse turundusjuhi Ruta Kallaspooliku sõnul on tegemist uute, tervislike seemnejogurtitega. Ettevõttel on seni veel seemnetega jogurtid tootevalikust puudunud, mistõttu otsustatigi oma valikut laiendada. „Tarbijate seas läbiviidud erinevad uuringud näitavad tendentsi tervislike toodete tarbimise suunas. Eriti hinnatud on  lisaväärtusega tooted, milles on kas eriline bakter või tervislikud seemned,“ sõnas Kallaspoolik.  
Päevalilleseemned on ühed rikkamad D-vitamiini sisalduse poolest. Peale selle leidub seemnetes ka B-kompleksi vitamiine, mineraale ja karotiini, mis mõjub hästi silmadele.
Linaseemnetest saadavat õli peetakse väga väärtuslikuks söögiõliks, kuna sisaldab rohkesti oomega-3 rasvhapet, mis tugevdab veresooni ning väljutab üleliigset kolesterooli.
Uued jogurtid on pakendatud 220 grammistesse topsidesse ja sisaldavad 14% ulatuses kvaliteetset marjalisandit seemnetega ning pakendeid kaunistab Kadrina vöökiri.

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga