Wõro uued, soodsa hinnaga grillvorstid

Atria kontserni kuuluv AS Wõro Kommerts tõi Wõro kaubamärgi all turule tarbija soove ja võima…
Atria kontserni kuuluv AS Wõro Kommerts tõi Wõro kaubamärgi all turule tarbija soove ja võimalusi arvestades uued, soodsa hinnaga grillvorstid Röstibula 440g ja Toored grillvorstid lambasooles 500g.
Röstsibula on mahedamaitseline, röstitud sibula tükkidega, toorvorstid on traditsioonilised, äädikat, sibulat, soola, pipart sisaldavad. Nii toorvorstid kui ka Röstsibula sobivad kogu perele.
Endiselt on Wõro sortimendis eelmise aasta tarbijate lemmikud, naturaalse lepasuitsumaitselised - Šašlõki grillvorst, Grillsibula 500g ja Tõmmu juustuga 440g, kahele viimasele on nüüd ka olemas ka soodsama kilohinnaga 900g perepakid.
Maitselt ja hinnalt ning pakenditelt on Wõro suvetoodete sortiment ka sel aastal mitmekesine ja iga inimene peaks leidma oma lemmiku.
Osale kindlasti ka Wõro grillvorsti kampaanias, kus auhindadeks loosime igal nädalal uhke grillipeo PERELE JA SÕPRADELE, LISAKS PALJU ÜLLATUSAUHINDU!
Kampaanias osalemiseks tuleb poest osta naturaalse lepasuitsu maitsega Wõro grillvorste ja külastada kodulehekülge, milleks on www.atria.ee, kust leiad reeglid, toidunippe ja muud huvitavat.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa