A.Le Coq hakkab müüma lahtist kalja

A. Le Coq taaskäivitab lahtise kalja müügi traditsiooni ja avab üle Eesti mitmed müügipunktid…
A. Le Coq taaskäivitab lahtise kalja müügi traditsiooni ja avab üle Eesti mitmed müügipunktid.
Esimesed kaks ehtsa kääritatud kalja müügipunkti on sellest nädalast avatud Tartu kohvikutes Pierre ja Ristiisa. Tallinna Stroomi ja Pirita randa ning Pärnu randa jõuab lahtine kali juuni esimeses pooles. Lisaks hakkab mööda Eestit sõitma ja kalja pakkuma suur kollane kaljavaat.
A. Le Coq hakkab lahtise kalja müügipunktides müüma hiljuti turule tulnud naturaalselt kääritatud kalja. Paraku nostalgilisi suuri kollaseid kaljavaate tänavatel nägema ei hakka, kuna tänapäevased nõuded joogi kvaliteedile on kõrged ja seepärast villitakse kali spetsiaalsetesse 30-liitristesse metallvaatidesse. Kalja joomiseks pumbatakse see läbi jahutusmasina topsidesse.
A. Le Coq ’i naturaalset kalja hakatakse lisaks kohvikutele müüma näiteks Tallinnas Stroomi ja Pirita ning Pärnu ja Võsu rannas, Rakvere turuplatsil jm.
Paari nädala pärast hakkab mööda Eestit ringi sõitma suur kollane kaljavaat, millest on igaühel võimalik endale karastusjooki osta ja koju kaasagi varuda. Kaljavaat on jooki pakkumas ka Tallinna ja Tartu laulupeol.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa