Rimi avab Võrus oma 19. kaupluse

11. juunil avab Eesti suurim jaekaubandusettevõte Rimi Eesti Food uue supermarketi Võrus. Kes…
11. juunil avab Eesti suurim jaekaubandusettevõte Rimi Eesti Food uue supermarketi Võrus. Kesklinna ehitatud keskuses asuv Rimi kauplus on Eestis kokku juba üheksateistkümnes ning sealhulgas kümnes supermarket.
Rimi poolt Võru linnasüdamesse rajatud keskuse pind kokku 2200 ruutmeetrit, millest 1800 ruutmeetrit kuulub Rimi supermarketi alla. Lisaks uuele jaekauplusele saab Võru uue söögikoha Peetri Pizza näol ning keskusesse tuleb ka apteek, lillekauplus ja talukaubapood.
Rimi supermarketite formaadijuhi Irina Raudsepa sõnul kuulub Võru kaupluse tootevalikusse ligikaudu 6000 toodet ning tööd saab seal 22 inimest.
"Olgugi, et Võru linna on tituleeritud poodide pealinnaks, on iga uus ettevõte, mis loob uusi töökohti, Võrru oodatud. Kahtlemata suureneb Rimi kaubanduskeskuse tulekuga kaupade ja teenuste valik linnas ning mis peamine – linnakodanik vaid võidab sellest,“ sõnas Võru linnapea Kersti Kõosaar.
Eestis on koos avatava Võru kauplusega nüüdseks üheksateist Rimi kauplust, sealhulgas kümme Rimi supermarketit. Veidi enam kui kuu tagasi avati uus Rimi kauplus Lõuna-Eestis ka Valgas ning järgmisena avatakse hüpermarket Tartus.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa