Fazer hakkab tootma musta seemneleiba ja musta taskuleiba

Fazer Eesti toob 16. juunil turule Musta leiva perekonna laiendusena Musta seemneleiva ja Musta task…
Fazer Eesti toob 16. juunil turule Musta leiva perekonna laiendusena Musta seemneleiva ja Musta taskuleiva. Musta seemneleiva näol on tegu seemnetega tumeda vormileivaga, Must taskuleib on aga nelinurkne koorikleib.
„Must leib on saanud Eesti üheks müüduimaks leivatooteks. Musta leiva edu ning tarbijate soe vastuvõtt inspireerisid meid sellele täiendust looma, nüüd ongi kõikide Musta leiva fännide heameeleks poodides saadaval Must seemne- ja Must taskuleib,“ kommenteeris Fazer Eesti äriarendusdirektor Kristjan Kongo.
Must seemneleib on kiudainerikas ja sisaldab 22,6% seemneid ning on saadaval 280-grammises pakendis. Seemneleivaga on seotud ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse toetuskampaania – iga ostuga panustab tarbija keskuse arendamisesse 10 senti.
Must taskuleib on tume rukki- ja nisujahust valmistatud magushapu nelinurkne koorikleib, mida müüakse 300-grammistes pakendites.
Möödunud kuul selgitas turu-uuringute firma Nielsen välja edukaimad eelmisel aastal Eestis turule toodud toidu- ja esmatarbekaubad. 2008. aasta edukaimaks uueks Eesti tooteks osutus Fazeri Must leib.
Tänavu talvel valisid ka Selveri kliendid kampaania „Hea ja Eestimaine“ raames üheks parimaks eestimaiseks tooteks Fazeri Musta leiva. Möödunud aastal saavutas Fazeri Must leib sama kampaania raames esimese koha. Lisaks Eesti leivasõprade tunnustusele pälvis Fazeri Must leib heakskiidu selle aasta jaanuaris Berliinis toimunud Grüne Woche messil.
 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa