Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Rotermanni turu lahtiolekuajad pikenevad õhtuni

Nädalalood

Rotermanni turu lahtiolekuajad pikenevad õhtuni

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Rotermanni turg
Tulles vastu paljude tööinimeste soovile, pikendab Rotermanni 3 turg alates 1. juulist lahtio…
Tulles vastu paljude tööinimeste soovile, pikendab Rotermanni 3 turg alates 1. juulist lahtiolekuaegu õhtuni ning laieneb ka kolmapäevale. Et aga päev müüjate jaoks liiga pikaks ei kujuneks ning kaup ostjateni ikka värskena jõuaks, nihkub hommikune algusaeg hilisemaks.

Rotermanni 3 turu uuteks lahtiolekuaegadeks on alates 1. juulist kolmapäevast reedeni kell 10-19, laupäeviti kell 10-17.
“Kuna meie turu klientide enamiku moodustavad töötavad inimesed, on meilt palju küsitud õhtuturgu. Seetõttu tuleme soovile vastu ja pakume esimese Tallinna turuna päris õhtuturgu,” kommenteeris otsust Merilin Pärli, Rotermanni 3 turu projektijuht. “Kuna alanud on aktiivne puhkusteaeg ning et müüjate jaoks päev kurnavalt pikaks ei veniks, alustame aga hommikuti hiljem, kümnest. Lisaks on võimalik nüüdsest ka kolmapäeviti turul käia,” selgitas Pärli.
Sel nädalalõpul toimub turg veel oma tavapärastel aegadel, neljapäevast laupäevani kella 8-15. Tänasest on turul müügil ka esimesed eestimaised maasikad, mida jahe ilm lasi pikalt oodata. Värskeimat infot müügile saabuvate toidukaupade osas saab turu kodulehelt www.rotermanniturg.ee, mida täiendatakse pidevalt.
Rotermanni 3 turul müüdav kaup on kodumaine, pärit erinevatest taludest ja tootmisüksustest üle Eesti. Müügil on liha- ja kalatooted, pagari- ja piimatooted ning hooaja jooksul pidevalt täienev valik marju ning puu- ja köögivilja. Kuni 20 letiga avaturul on esindatud ka kodumaine mahetoodang. Turuplatsi ääres on jalgrattaparkla, kohvik ja laste mänguväljak, mis hõlbustavad turulkäiku. Rotermanni 3 turg asub kohe kobarkino taga.
Rotermanni turu kodulehekülg

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat