Kampaania Hea Eesti küpsis!

Juulis ja augustis on Kalevi vormiküpsised märgistatud „Hea Eesti küpsis!” kleebisega, millel…
Juulis ja augustis on Kalevi vormiküpsised märgistatud „Hea Eesti küpsis!” kleebisega, millel kirjas ka üleskutse „Valmista küpsistest maitsev magustoit või krõbista niisama!”.
Suurematest kauplustest saab kaasa väikese retseptiraamatu küpsistest valmistatud magustoitude retseptidega. http://www.kalev.eu/kupsiseretseptid
Kaupluste riiulid täituvad üha uute ja uute toodetega, kuid nende kõrval püsivad alati traditsioonilised ehk nn nostalgiatooted. Ühed sellised on kindlasti Kalevi vormiküpsised, mille ajalugu ulatub aastakümnete taha.
Tänaseni valmistatakse Kalevi vormiküpsiseid puhtast ja naturaalsest toorainest ning sarnaselt muude Kalevi toodetega ei sisalda ka vormiküpsised säilitusaineid. Kõik see tagab küpsistele puhta ning selge maitse, tänu millele on need tooted püsinud pikka aega suuremate ja väiksemate magusasõprade lemmikutena. Kalevi vormiküpsistest klassikalise küpsisetordi valmistamine on tänaseni au sees paljudes kodudes. Samuti leiab Kalevi vormiküpsiseid mitmetest Eesti kokaraamatute retseptide komponendina.
www.kalev.eu/vormikupsis
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
Ülle Midt 23.mai 2015 11:57
Hea küpsis
1