Rotermanni turg ootab kauplema!

Tallinna kesklinnas, Rotermanni kvartalis tegutseb alates sellest suvest uus, ainult eestimai…
Tallinna kesklinnas, Rotermanni kvartalis tegutseb alates sellest suvest uus, ainult eestimaist toidukraami müütav turg, kus talunikud ja väiketootjad saavad oma kaupa otse müüa. Seoses laienemisega ootab Rotermanni 3 turg juurde talunikke, kes soovivad enda poolt kasvatatud  puu- ja köögivilja müüma tulla. Samuti on oodatud seente ja metsamarjade korjajad.
Sügise poole ongi kavas turul spetsiaalseid õuna- ja seeneturge pidada, mistõttu oodatakse kauplema tublisid kodumaise õuna kasvatajaid ja usinaid metsaandide korjajaid. Alati võib ka naabrimeestega koopereeruda, et linna turule sõitmise kulusid kokku tõmmata.
Rotermanni 3 turg on avaturg, kus müük toimub väljakul katusega kärudelt. Turul müüakse ainult kodumaist kraami: marju, puu- ja köögivilja, liha-, kala- ja piimatooteid, käsitsi tehtud leiba ja erinevaid küpsetisi. Kauplejad käivad koos Saaremaast Peipsini.
Lisainfot kauplemise kohta saab turu perenaiselt Merilin Pärlilt, telefonil 56 505 695, merilin@rotermanniturg.ee. Vaata ka www.rotermanniturg.ee!
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa