Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Aeganõudvad toidud nüüd kergema vaevaga!

Nädalalood

Aeganõudvad toidud nüüd kergema vaevaga!

PrindiSoovita sõbrale
Foto:
Kui Teie pereliikmed jõuavad koju erinevatel kellaaegadel; kui töötate vahetustega, aga soovi…
Kui Teie pereliikmed jõuavad koju erinevatel kellaaegadel; kui töötate vahetustega, aga soovite sellest hoolimata kindlustada oma perele regulaarsed tervislikud toidukorrad või tahaksite lihtsalt rohkem paindlikkust oma päevakavas, siis on Ecopot Teie jaoks parim lahendus.
Ecopot termospott koosneb kolmest osast: termos, suur pott (6 l) ja väike pott (1,75 l). Sisemised potid on valmistatud kolmekihilisest sulamist, milles on kasutatud erilise koostisega roostevaba terast ja vaske. Vask on suurepärane soojusjuht, mis jaotab soojuse ühtlaselt kogu poti ulatuses. Terasel on omakorda hea omadus seda soojust endas hoida. Just nende erilisest sulamist pottide abil toimub toiduvalmistamise esimene etapp.
Kuidas Ecopot termospotiga toitu valmistatada? Selleks tuleb vajalikud komponendid potti panna, lisada vesi, lasta keema ja hautada tasasel tulel 2-20 minutit, olenevalt toidust, mida valmistate. Täpsemad juhised hautamisaja kohta on kirjas kaasasolevas kokaraamatus. Pliidil olles kogub pott endasse kuumust ja talletab selle. Kohe kui hautamine on lõppenud, tõstke pott termosesse ja sulgege see kindlalt kaanega. Sellega lõpeb Teie osa toidu valmistamises, sest ülejäänu eest hoolitseb juba Ecopot. Kuna toit püsib peale valmimist termospotis kuum veel 6-8 tundi (olenevalt toidu kogusest ja välistemperatuurist), võite toidu valmistada just Teile sobival ajal.
Tänu käepidemele on termospotti mugav kaasa võtta. Tehke ettevalmistused kodus, tõstke termos autosse või paati ja asuge teele. Kohale jõudes on soe toit valmis.
Suuremate koguste valmistamiseks kasutage suuremat potti. Väiksem pott sobib praelisandite (kartulid, riis, tatar), magustoitude või lihtsalt väiksemate koguste jaoks. Mõlemas potis on võimalik ka samaaegselt toitu valmistada, nt praad + lisand, supp + magustoit.
Potte võib kasutada ka ilma termoseta, tavaliste pottidena. Samuti võib termost kasutada eraldi, nt suvel jäätise või jookide külmana hoidmiseks.
Vaata retsepte
Sooduspakkumist vaata siit

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool