Maitsev võileib kergeks vahepalaks

Kiirel töö- või koolipäeval on suurepäraseks näljakustutajaks kodus kaasa tehtud värske võile…
Kiirel töö- või koolipäeval on suurepäraseks näljakustutajaks kodus kaasa tehtud värske võileib, mis lisaks maitsvale vahepalale aitab aega ja kulutusi läbimõeldumalt planeerida.
Suures valikus leivakatteid pakub Wõro, Vastse-Kuuste, Maks & Moorits kaubamärke esindav Atria Eesti, kelle tooteportfellist leiab nii sinke, pasteete, keedu- kui ka suitsuvorste, mis on tehtud kvaliteetsest toorainest ning tarbijate ootusi täitvast mitmekesisest maitsebuketist.
Wõro suitsuvorstid on teada-tuntud oma traditsioonilise, lepasuitsumaitse poolest, mille muudab täiuslikuks puuahjust saadud ehtsa suitsusauna aroom.
Vastse-Kuuste kaubamärgi tooted on kõrge kvaliteedi ning suure lihasisaldusega. Sinkide valmistamiseks on kasutatud vaid parimat, klassikalisi kui ka põnevamate maitseainetega vürtsitatud kodumaist looma- ja sealiha.
2008. aasta edukaim uudistoode kuulub kaubamärgile Maks & Moorits, milleks on viilutatud Lastevorst 170g. Koos Lemmik- ja Piimavorstiga moodustavad ülesuitsutatud keeduvorstid kauplustelettidel pilkupüüdva perekonna, mille pakendeid on lihtne avada ja sulgeda ning sisu on suurepäraseks kasutamiseks nii soojade kui külmade võileibade ja einesaiade katteks.
Vaata sooduspakkumisi ja muud huvitavat www.atria.ee!
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa