Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Uued maitsvad leiva- ning saiakatted

Nädalalood

Uued maitsvad leiva- ning saiakatted

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Atria
Kiirel töö- või koolipäeval on suurepäraseks näljakustutajaks kodus kaasa tehtud värske võile…
Kiirel töö- või koolipäeval on suurepäraseks näljakustutajaks kodus kaasa tehtud värske võileib, mis lisaks maitsvale vahepalale aitab aega ja kulutusi läbimõeldumalt planeerida.
Suures valikus leivakatteid pakub Wõro, Vastse-Kuuste, Maks & Moorits kaubamärke esindav Atria Eesti, kelle tooteportfellist leiab nii sinke, pasteete, keedu- kui ka suitsuvorste, mis on tehtud kvaliteetsest toorainest ning tarbijate ootusi täitvast mitmekesisest maitsebuketist.
Uudisena pakub Wõro suure  sea- ja veiselihasisaldusega naturaalse ja klassikalise maitsega suitsuvorste: Keedusalaami 350g ja Väike suitsuvorst 200g. Wõro suitsuvorstid on teada-tuntud oma traditsioonilise, lepasuitsumaitse poolest, mille muudab täiuslikuks puuahjust saadud ehtsa suitsusauna aroom.
Wõro laiendab sel sügisel ka oma lastetoodete sarja ning toob koostöös lastekas.ee-ga turule uue paksude viiludega Jussi keeduvorsti. Toode on vähendatud rasva- ning soolasisaldusega ning pakendatud 150-grammisesse taassuletavasse pakendisse, mille muudab atraktiivseks lastepärane pakend.  Uutest leivapealsetest leiab tooteportfellist veel soodsa hinnaga 400-grammised Wolli juustu- ja keeduvorsti, singikuubikutest valmistatud määritava Leivakatte 190g ning sealihast ja –maksast sibulaga Maksarõnga 200g. Suitsuvorstidest on uued suure
Vastse-Kuuste kaubamärgi uudistooted, 150-grammised keeduvorstid on populaarsete ning tarbijate poolehoidu võitnud Laste, Juustu ja Lemmik 550g keeduvorstibatoonidele alternatiivi pakkuvad viilupakendid. Uued keeduvorstiviilud on õrnalt suitsutatud ning tavapärasest paksemate viiludega. Vastse-Kuuste uus Päälinna 300-grammine suitsuvorst on Vastse-Kuuste toodetele omaselt suure lihasisaldusega, mille valmistamiseks kasutatakse vaid parimat sea- ning veiseliha.
2008. aasta edukaim uudistoode kuulub kaubamärgile Maks & Moorits, milleks on viilutatud Lastevorst 170g. Koos Lemmik- ja Piimavorstiga moodustavad ülesuitsutatud keeduvorstid kauplustelettidel pilkupüüdva perekonna, mille pakendeid on lihtne avada ja sulgeda ning sisu on suurepäraseks kasutamiseks nii soojade kui külmade võileibade ja einesaiade katteks.
Vaata sooduspakkumisi ja muud huvitavat www.atria.ee!
Võileivaretsept
Muna-juustuseguga paneeritud kolmnurkvõileib neljale

Wõro Lastevorst 8 viilu
Riivjuust        100 g
Muna             2 tk
Sai                 8 viilu
Õli praadimiseks

Pane kahe saiaviilu vahele Wõro lastevorstiviilud. Kasta saiad riivjuustu-muna segusse ning prae rohkes õlis. Serveeri kuumalt, serveerimisel lõika sai diagonaalis pooleks.

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga