Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Talleggi sügisesed tooteuudised

Nädalalood

Talleggi sügisesed tooteuudised

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Tallegg
Tallegg tervitab algavat sügist taas uute maitsetega tervislikul kanalihal. Uues sügiskollektsioonis…
Tallegg tervitab algavat sügist taas uute maitsetega tervislikul kanalihal. Uues sügiskollektsioonis sisaldub tooteid nii koheseks söömiseks kui ahjus küpsetamiseks, kõiki ühendab üks põhimõte – kiire ja mugav valmistada, vähene rasvasisaldus ning suurepärane maitse. Meeldivat avastamist!
TÜKELDATUD MAITSESTATUD BROILER
Kõik perenaised teavad, et broileri tükeldamine nõuab aeg-ajalt meherammu. Või väga teravat nuga! Nüüd on lihtsam lahendus poelettidele jõudnud – tükeldatud broiler mugavas pakendis, mida lihtne transportida ja külmikusse paigutada. Broiler on tükeldatud 9-ks erinevaks osaks: 3 rinnaosa, 2 tiiba, 2 kintsu ja 2 poolkoiba. Teie valik, kas soovite kogu broileri kohe ära kasutada või külmutate osa, ning kasutate toodet pikema aja jooksul erinevates toitudes! Orienteeruv  hind kauplustes vaid ~2-3 kr kallim kui jahutatud broiler tavapakendis!

KANAFRIKADELLID 350g
Kanalihatoidud on ikka kergemad ja väherasvasemad kui teistest lihatüüpidest valmistatud toidud. Vaid 6 g rasva sisaldavad Talleggi kanafrikadellid on sügavkülmutatud, seega võiks nad teie sügavkülmikus igaks elujuhtumiks olemas olla! Võtad siis kui soovid ning valmistad vastavalt oma isule ja fantaasiale. Orienteeruv hind kauplustes ~25,90 kr/pakk.
 
 KANAPELMEENID SUITSUTATUD KANALIHAGA 350g
Kes on proovinud Talleggi kanapelmeene juba teab, kui suurepäraselt broileriliha ja pelmeen omavahel klapivad. Suitsutatud broileriliha annab lihtsale toidule uue ja suurepärase maitsenüansi! Keeda või prae – mõlemal juhul on tulemus hiilgav. Sügavkülmutatud pelmeene on mugav säilitada ning kasutada just siis, kui teile sobib. Orienteeruv hind kauplustes ~23 kr/pakk
 
RÖSTITUD KANAFILEEKUUBIKUD 1kg
Kõrgekvaliteedilised röstitud külmutatud kanafileekuubikud (suuruses 1,2x1,2 cm) on samuti ideaalne lahendus kiireks söögivalmistamiseks: sulata broilerikuubikud kas korraga või jaokaupa ning kasuta salatites, kastmetes, suppides, pizzakattena, pirukatäidisena või kus iganes! Tegu on väga aja- ja rahasäästliku tootega, teil pole muud vaeva kui toode üles sulatada. Orienteeruv  hind kauplustes ~99 kr/pk.
 
ÕLLETIIVAD 230g
Pea ei tööta tühja kõhuga! Kiire ja tervislik eine tööl, reisil, autos, matkal, vahetunnis või ka telekat vaadates tuleb ikka Talleggi tootevalikust. Küpsetatud broileri pooltiivad uues maitsestuses on koheselt söömisvalmis ning saate mugava väikepaki igale poole kaasa võtta ilma, et pakendi raskus koti vastu maad tiriks! Õlletiivad on ka suurepärane lisand peolaual ning piknikul – kiire, maitsev ja väherasvane. Otsi uut toodet Talleggi Juustusnäkkide ja Kananagitsate juurest! Orienteeruv hind kauplustes ~22 kr/pakk
 
SUITSUTATUD FILEERULL JUUSTUGA 500g
Kõrgekvaliteediliset toorainest valmistatud leivakatted on ikka need kõige paremad, seega pole mingi ime, et naturaalse lepasuitsuga suitsutatud broilerifileest valmistatud Tallleggi sink on leidnud kindla koha juba paljude perede toidulaual. Et rikastada igapäevast võileivavalikut, lisasime broilerisingile ka juustu! Nüüd pole vaja enam täiendavalt juustu lisaks osta, ühe toote asemel saate lausa 2! Suitsutatud fileerull juustuga  on igati tervislik – vaid 2,8g rasva ning 101 kcal 100g toote kohta! Seega sobib ka teadlike toitujate menüüsse. Suitsutatud fileerull juustuga maksab kauplustes ~48 kr/tk.
 
JUUSTUMAITSELISES MARINAADIS KANATÜKID
Vastu talve vahetub grillimine tubasema tegevuse vastu – ahjus küpsetamise ning pannitoitude vastu. Juustumarinaadis kanafilee on väga sobiv pastatoitudeks ning kastmetesse, pooltiivad krõbedate snäkkide valmistamiseks ning poolkoivad prae kõrvale ja ahjus küpsetamiseks. Häid maitseid jagub seega ka tubasemaks toiduvalmistamiseks, mis kõigele lisaks teevad perenaise pikad päevad pisutki  kergemaks! Uus marinaad on leitav Talleggi teiste marinaaditoodete juures.


KLASSIKALINE BROILERIRULAAD 400g
Talleggi rulaadid on aegade algusest olnud kõrge kvaliteediga ning eriti hinnatud pidulaual. Uue tootena pakume naturaalse lepasuitsuga suitsutatud klassikalist broilerirulaadi, mille maitse on müügil olevatest rulaadidest kahtlemata kõige hõrgum ja mahlasem. Broilerilihast valmistatud rulaad on ka tervislik ning väherasvane – vaid 7,7g rasva 100g toote kohta! Otsi uut maitsvat rulaadi leivakatete riiulist! Orienteeruv hind kauplustes ~41 kr/tk.
 
 POHLA AHJUPOOLKOIVAD 500g
Pimedal talveõhtul teeb tuju heaks maitsev söök. Kui teie pere pole nii suur, et jaksaks ära süüa terve ahjukana, siis nüüd on võimalik piirduda ka väiksema pakendiga. 500g pakendis pohla maitseainega maitsestatud broileri poolkoivad on Talleggi meistrite poolt nii palju ette valmistatud, et teie vaevaks jääb eemaldada kujundatud pakend ning toode koos küpsetuskarbi ja –kilega 30 minutiks ahju küpsema pista! Aja, mis toiduvalmistamisest üle jääb, soovitame kulutada uute heade toodetega tutvumiseks Talleggi Pohla ahjupoolkoibade pakendi teisel küljel! Orienteeruv hind kauplustes ~36 kr/tk.
 

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool