Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Käivitus esimene toidu videoblogi

Nädalalood

Käivitus esimene toidu videoblogi

PrindiSoovita sõbrale Facebook
Foto: Atria
Atria Eesti eestvõttel käivutus esimene eestikeelne toidublogi www.lihakokad.ee, kuhu kaks tu…
Atria Eesti eestvõttel käivutus esimene eestikeelne toidublogi www.lihakokad.ee, kuhu kaks tunnustatud kokka – Jazz ja Priit Toomits lisavad igal nädalal ühe uue temaatilise videoloo.
Mõlemad kokad valmistavad sama tooraine, kuid eri kaubamärkide, so Wõro, Maks & Moorits ning VK toodangu põhjal igal reedel uue toidu. Esimesed videolood käsitlevad võileibade valmistamist, kanalihast toite, huvitavaid toidunippe. Kui Jazz esindab nn kodukoka suunt, siis Priit Toomits lähtub gurmeeköögi valikutest.
Priit Toomitsa sõnul on videoblogi üles ehitatud kahe koka vastandamisele. “Mina olen suurest linnast, pika mütsiga ja teen peeneid asju, Jazz seevastu on aga pärit põldude vahelt ja eelistab maalähedust,” märkis Toomits.
“Usun, et vaatajad meie omavahelist aasimist liiga tõsiselt ei võta ning leiavad igaks nädalavahetuseks endale uue toiduidee, kõik välja arvatud loomulikult taimetoidu sõbrad, kuna meie eesmärk on näidata lihtsaid ja huvitavaid liha- ja vorstitoitude retsepte,” sõnas Toomits.
Videote pikkus ulatub viiest kuni kümne minutini. Toidublogisse lisatakse ka kirjalik retsept ning avatakse foorum.
Toomits ja Jazz on seni ühes koostanud “Meistrite grilliraamatu” ning mõlemad mehed kuuluvad Barbecue Symphony kokkade võistkonda.

KOMMENTAARID

Lisa kommentaar

Uued retseptid

Tuline pähkli-šokolaadijook

Argitoidud
Tuline pähkli-šokolaadijook