Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

November on räimekuu

Nädalalood

November on räimekuu

PrindiSoovita sõbrale
Räim on Eesti rahvuskala. Eesti Maitsete (Flavours of Estonia) projekti raames korraldatakse …
Räim on Eesti rahvuskala. Eesti Maitsete (Flavours of Estonia) projekti raames korraldatakse novembris räime pakkumise ja söömise kuu. Kampaania kestab novembri lõpuni.
Kogu novembri jooksul on võimalik räimi süüa mitmetes Eesti restoranides lausa erimenüü alusel. Tallinnas pakuvad räimede erimenüüd restoranid Ribe, Ö, Dominic, Paltz, Paat, MEKK, Vertigo, Kaerajaan, Kadriorg ja Pärl. Hotellide Olümpia, Kolm Õde ja Tallink Spa ja Conference restoranides on samuti eraldi räimemenüü. Restoranis Gloria pakutakse lausa räimebuffet, seda küll ettetellimisel. Sokos Hotel Viru hommikusöögil restoranis Merineitsi on räimi võimalik nautida eraldi väljapanekuna. Pärnus on põnev räimede erimenüü Ammende Villas.
Kõik menüüd ja roogade pildid on alates 1.novembrist näha Eesti Maitsete kodulehel www.eestimaitsed.com/raimekuu Lisaks valmistavad räimeroogi ka ETV Terevisiooni saate telekokad.
Räimekuud toetavad Nordea pank ja Tallinki Club One. Mõlema kliendid saavad räimemenüüdest 10% allahindlust.
25.novembril valmistavad räimi koos restoranid Ö ja Vincens (Riia) ning 26.novembril restoranid Kadriorg ja Bergs (Riia)

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga