Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Jaanil on uudiseid majoneesisõpradele!

Nädalalood

Jaanil on uudiseid majoneesisõpradele!

PrindiSoovita sõbrale
Möödas on päevad, mil pidite lusikaga viimast majoneesitilka  pudelist-purgist taga ajama - p…
Möödas on päevad, mil pidite lusikaga viimast majoneesitilka  pudelist-purgist taga ajama - poe riiulitele on jõudnud ainsad majoneesid Eestis, mis on pakendatud  kergesti käsitlevatesse korgiga kilepakkidesse ja on mujal mujal maailmas palju poolehoidu leidnud.
Jaani majoneeside uute korkidega kilepakke on mugav kasutada, sest  doseerimiseks ei ole vaja lusikat ega nuga. Neil on kaasaegne välimus, hõlpsalt avatav  ning taassuletav kork, mis hoiab majoneesi värskena. Samuti takistab see bakterite ligipääsu  pakendisse, mis pikendab majoneesi säilivust.
Tootevalikus on kaks majoneesi: tuntud headuses Jaani Provansaal - keskmise  kalorisisaldusega ja rasvasusega rikkaliku maitsega universaalne majonees, valmistatud  naturaalsetest kvaliteetsetest koostisosadest ja originaalse retsepti järgi.
Jaani Kerge - mõeldud neile, kes sooviksid lahjemat majoneesi, sest Kerge on vähese kalorisisaldusega ja rasvasisaldusega. Tema õrn, pehme maitse ja hapukooretaoline konsistents, muudab iga toidu naudinguks. Toodetel on Tunnustatud Maitse, Tunnustatud Eesti Maitse ja Uus on IN tunnusmärgid. Kindlasti leiate Jaani majoneesidest endale oma Lemmiku.

Uued retseptid

Munavalgeomlett kodujuustu ja spinatiga

Argitoidud
Munavalgeomlett kodujuustu ja spinatiga