Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Maailma magusaim amet kuupalgaga 10 000 krooni!

Nädalalood

Maailma magusaim amet kuupalgaga 10 000 krooni!

PrindiSoovita sõbrale
Septembris toimub Kalevi kompvekkide tarbimismäng MAAILMA MAGUSAIM AMET. Ostes kampaania perioodil k…
Septembris toimub Kalevi kompvekkide tarbimismäng MAAILMA MAGUSAIM AMET. Ostes kampaania perioodil kampaaniariba ja loosikoodiga Kalevi kompvekke, võid võita kuupalga 10 000 krooni pooleks aastaks. Auhinna võitja arveldusarvele laekub pool aastat järjest iga kuu 10 000.- krooni ehk kokku 60 000.- krooni. Lisaks loositakse septembri jooksul iga päev välja 500 krooni kommiraha. Kampaanias osalemiseks saada sms lühisõnum vajaliku infoga kampaaniaribal märgitud lühinumbrile ning hoia alles loosikoodiga pakend.
Kampaanias osalevad tooted:
  • Kalev Praliné juustukoogimaitseline pralineekompvek vahvlitükkidega 175g
  • Kalev Praliné pralineekompvek kohvi ja karamelliseeritud pähkliga 175g
  • Kalev Praliné pralineekompvek india pähkliga 175g
  • Kalev Praliné tiramisumaitseline pralineekompvek 175g
  • Kalev Praliné šokolaadikreemi maitseline pralineekompvek 175g
  • Tallinn rummimaitseline vahvlikompvek 150g
  • Kalev Marmelade Tiina rummimaitseline marmelaadikompvek 175g
  • Kalev pralineekompvek 175g
  • Oravake pralineekompvek 175g
  • Kaseke batoonike 150g
Lisainfo kampaania kohta Kalevi kodulehel www.kalev.eu
Selles kampaanias osalevad tooted on segu tõelisest heast üle 60 aasta vanusest nostalgiast ning uutest trendidest. Valdavalt on tegemist pralineekompvekkidega. Kalev kasutab pralineekompvekkide valmistamiseks kahte erinevat meetodit ja sellest tulenevalt jagunevad kompvekid keedupralineedeks ja külmpralineedeks. Keedupralineed on pisut tihkema, veidi martsipani meenutava konsistentsiga: näiteks kompvekid Kalev, Kaevur, Teekonna ja Komeet. Külmpralineed on kreemisema ja suussulavama konsistentsiga. Külmpralineede hulka kuuluvad kõik ülejäänud Kalevi pralineekompvekid.
Kalev Praliné sarja pralineekompvekid on iga maiasmoka unistus. Juustukoogimaitseline pralineekompvek on inspireeritud hõrgust juustukoogist. Šokolaadikreemi maitseline intensiivse maitsega pralineekompvek täidab iga tõelise  „šokohooliku“ unistuse. India pähkliga pralineekompvek on kõige klassikalisema ja puhtama maitsega ning sisaldab suures koguses pähkleid ja piimaprodukte. Pralineekompvek kohvi ja karamelliseeritud pähkliga on kõige pehmem kompvek Kalev Praliné sarjas, mis lausa sulab suus. Mõnusalt kreemisele täidisele lisavad põnevust krõbisevad karamellised pähklitükid, mis annavad kompvekitäidisele ka suurepärase pruunistatud suhkru maitsenüansi. Tiramisu maitseline pralineekompvek annab edasi tuntud Itaalia magustoidu Tiramisu´maitset, olles ühtaegu mahe ja magus ning samas kergelt mõrkjas.
Kalevi šokolaaditoodete valmistamisel kasutatakse puhast kakaovõid ning tooted ei sisalda kunstlikke säilitusaineid.

Uued retseptid

Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga

Argitoidud
Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga