Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Raamatuduo küpsetajatele

Nädalalood

Raamatuduo küpsetajatele

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Jaan Heinmaa
Mõne aja eest ilmus meie raamatupoodidesse sarjast "100 rooga" kaks uut retseptiraamatut u…
Mõne aja eest ilmus meie raamatupoodidesse sarjast "100 rooga" kaks uut retseptiraamatut usinatele küpsetajatele.
Raamatust "Pannkoogid ja vahvlid 2"(autorid Epp Mihkels ja Pille Enden) leiate 50 erinäolist pannkoogi- ja vahvliretsepti: soolaseid ja magusaid, kergeks suupisteks, tõhusaks roaks ja hõrguks magustoiduks. Kõiki neid võid valmistada nii pühapäeva hommikuks kui argipäeva õhtuks. Lihtsatest ja käepärastest ainetest valmistatud pannkoogid ja vahvlid on alati maitsvad, olgu need siis suured või väikesed, õhukesed või paksud. Erinevate lisandite või täidistega saab iga kord kui uue roa.
Tänapäeva-Pipidel algavad pühapäevahommikud priimade pannkookidega ja lisaks on paljudes kodudes pannkoogipanni kõrval töös ka vahvlimasin. Ja pole kahtlust, et nende hõrkude lõhnade peale on kogu pere peagi köögilaua ümber.
Teise raamatu "Plaadikoogid ja -pirukad" (autorid Pille Enden, Epp Mihkels, Lia Virkus) võiks osta endale need, kes naudivad köögis mugavaid võtteid ja häid tooraineid. Plaadiküpsetisi on ju hea teha, neist jagub suure seltskonna peo- või sünnipäevalauale ja need maitsevad alati mahlaselt. Need valmivad kerge vaevaga ja kiiresti, on toitvad ega maksa palju. Toidufotograaf Jaan Heinmaa isuäratavate piltidega raamatust leiate 50 uut soolast ja magusat retsepti igale maitsele. 

TELLI RAAMATUD SIIT 

Uued retseptid

Munavalgeomlett kodujuustu ja spinatiga

Argitoidud
Munavalgeomlett kodujuustu ja spinatiga