Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Tallegg´il uus kevad-suvine tootekollektsioon

Nädalalood

Tallegg´il uus kevad-suvine tootekollektsioon

PrindiSoovita sõbrale
Meie kauplustesse on jõudnud Talleggi uued kevad-suvised tooteuudised, mille arendamisel lähtuti põh…
Meie kauplustesse on jõudnud Talleggi uued kevad-suvised tooteuudised, mille arendamisel lähtuti põhimõtetest: tervislik, maitsev ja kiire. Loodame, et igaüks leiab uuest tootekollektsioonist midagi sellist, mis üllatab ning igapäevasele toidulauale värvi lisab. Sel kevadel on uuteks maitseteks Talleggi tootevalikus Metsamarja marinaad kanatükkidel, Kanagrillvorst juustuga, Kanasink lina- ja seesamiseemnetega, Röstitud kanafileeribad ning Suitsukanavõie.
 
piltMetsamarja marinaad kanafileel, pooltiibadel ja poolkoibadel
Otsisime oma laia tootekollektsiooni maitset, mis eristuks olemasolevatest. Metsamarja marinaad on olemuselt jõuline ja kergelt vürtsika järelmaitsega. See pole tuline, aga teeb suu kergelt soojaks ja seega sobivad selles marinaadis tooted ka pere kõige pisematele. Metsamarja marinaadi pakume broilerifileel, pooltiibadel ja poolkoibadel ning seetõttu avaldub marinaadi maitse igal lihatükil ka erinevalt. Intensiivseim on marinaadimaitse pooltiibadel ning kõige mahedam broilerifileel. Talleggi marinaadis kanaliha on ülimugav kasutada - liha on teie jaoks ette valmistatud, võtke vaid pakendist välja ning grillige pakendil toodud juhiste põhiselt. Metsamarja marinaad ei sisalda lõhna- ja maitsetugevdajat E621.
  
piltKanagrillvorstide seerias uus maitse - Kanagrillvorst juustuga
Talleggi kanagrillvorstide sarja lisandus uus - rohke juustuga rikastatud Kanagrillvorst. Krõmpsuv kanagrillvorst juustuga on söömiseks sobilik kohe pakendist võttes, kuid parima maitseelamuse annab siiski soojalt, kas grillituna või pannil/ahjus küpsetatuna. Kanagrillvorsti küpsemisaeg on vaid 5-7 minutit. Kanagrillvorst juustuga ei sisalda lõhna- ja maitsetugevdajat E621. Uudis on ka see, et Talleggi kanagrillvorstide seeria on alates aprillist kõik uue kujundusega pakendis ning uuendatud on ka retsepte.
  
piltKanasink lina- ja seesamiseemnetega
Erinevate seemnete kasulikkus on kõigile laialt teada. Linaseemnete kasulikkus peitub nende biokeemilises koostises, täpsemalt õli-, valgu ja limaainete rikkuses. Linaseemned sisaldavad organismile kasulikke oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid. Seesamiseemned on samuti õlirikkad (valdavalt polüküllastumata rasvhapped) ning suure mineraalainete sisaldusega. 50 g seesamiseemnetest saab päevase kaaliumiannuse.
Tallegg siduski nende kasulike seemnete omadused kerge kodumaise broilerilihaga ning selle tulemusena saame nautida kauni välimuse ja hõrgu maitsega kanasingi. Kanasink koosneb kõrgeimast A-klassi kodumaisest broilerilihast, singis on vähendatud soolasisaldust (vaid kuni 1,5%), see on valgurikas ja väherasvane.  Kanasink lina- ja seesamiseemnetega on saadaval 150g mugavas väikepakendis viilutatuna.
  
piltRöstitud kanafileeribad
Suvel on grill-liha kõrval üks enimarmastatud lisandeid kerge ja tervislik salat. Tehes perenaise elu veelgi lihtsamaks, pakume kerge salati lisandiks hõrke ja mahlaseid Röstitud kanafileeribasid, mis on koheselt kasutamisvalmis ning ei vaja täiendavat ettevalmistust. Röstitud kanafileeribad sobivad hästi ka pitsakatteks, pastasse, vräppi, küpsetistesse ning niisama näksimiseks. Röstitud kanafileeribad on valmistatud kõrgeima A-klassi broilerilihast ning maitsestatud klassikalise punase maitseainega.
  
piltSuitsukanavõie
Suitsukanavõie on maitsev ja lihtne leivakate, mille koostises domineerib suitsutatud broileriliha. Kerge kasutada nii igapäevaseks võileivalisandiks kui ka erinevate suupistete valmistamisel.
Suitsukanavõie on saadaval 200g pakendis. Proovi järgi!

TUTVU UUTE TOODETEGA SIIN
Nautige kergemat suve!
 

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool