Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Premia otsib Eesti unistuste jäätist

Nädalalood

Premia otsib Eesti unistuste jäätist

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Premia Tallinna Külmhoone
Premia Tallinna Külmhoone on alustanud Eesti lemmikjäätise otsimist, küsides Eesti jäätisesõ…
Premia Tallinna Külmhoone on alustanud Eesti lemmikjäätise otsimist, küsides Eesti jäätisesõpradelt, milline on nende unistuse jäätis. Kampaania kulmineerub käesoleva aasta augustikuus, kui rahvahääletuse ja žürii valiku tulemusel unistuste jäätis välja valitakse ning seejärel ka turule tuuakse.
„Premia on Eesti esimese jäätisevabrikuna jäätist tootnud juba 55 aastat ning selle aja jooksul toonud turule jäätisi nii vabariigi aastapäeva tähistamiseks kui ka Olümpiaregati puhuks. Nüüd aga tahame teada, milline on üks õige Eesti unistuste jäätis, tahame selle koos väljamõtlejaga valmis meisterdada ning ka turule tuua ja seeläbi Eesti jäätiseajalukku uue peatüki kirjutada,“ ütles Premia Tallinna Külmhoone juhatuse esimees Kuldar Leis.
„Kampaania on sisult lihtne ja vormilt moodne- kõik jäätiseunistused saab meie veebilehele kirja panna ning rahvas saab hääletada, milline neist soovidest neile enim meeldib. Kolm kõige populaarsemat mõtet pääsevad finaali, nende põhjal tehakse valmis ka jäätiste esialgsed näidised, milledest omakorda auväärt žürii valib välja kõige parema. Ja selle jäätise toome koostöös jäätiseretsepti autoriga ka hiljemalt järgmiseks suveks turule,“ selgitas ta.
 Unistuste jäätise otsing algab täna ning retsepte või lihtsalt maitsesoove saab saata kuni 20. juunini. Samaaegselt toimub veebiaadressil www.premia.ee/unistus rahvahääletus, mille tulemusena selgitatakse välja kolm kõige rohkem populaarsust võitnud ideed, milledest valmistatakse ka esialgsed maitsenäidised. Žürii koguneb ning annab oma lõpliku otsuse käesoleva aasta augustikuus. Žürii poolt võitjaks kuulutatud jäätis tuuakse Eestis turule hiljemalt 2012.aasta suveks. Reeglid ning täiendav info kampaania kohta on üleval nii Premia veebilehel www.premia.ee/unistus  kui ka Facebookis jäätis alajaotuses.
 

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat