Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Sügisene tootekollektsioon Tallegg´ilt

Nädalalood

Sügisene tootekollektsioon Tallegg´ilt

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Tallegg
Poodidesse on jõudnud Talleggi sügisesed uudistooted: kerged ja tervislikud, kiired ja perena…
Poodidesse on jõudnud Talleggi sügisesed uudistooted: kerged ja tervislikud, kiired ja perenaise igapäevaelu lihtsustavad. Hea uudis Talleggi toodete eelistajatele on see, et uute toodete koostised ei sisalda lõhna- ja maitsetugevdajat E621 ja vähendatud on ka toodete soolasisaldust.
1. Väikepakendite seeriasse lisandusid nostalgilised Kanakroketid. Need tooted leiad juba septembri algusest igast hästivarustatud kauplusest.
2. Perenaise igapäevaelu teevad lihtsamaks Fileepalad väikese võisilmaga. Toode, mis on kombineeritud õrnsoolatud broilerifileeribadest ning petersellilisandiga võisilmast. Juba meie vanaemad teadsid, et või annab  toidule selle "õige" maitse. Sama maheda maitsenüansi annab ka pakendisse lisatud petersellilisandiga võisilm. Kasuta fileepalasid lisandina salatis, vokiroogades, kastmes.
Fileepalad väikese võisilmaga on siiski väga vähese rasvasisaldusega toode, sisaldades vaid 2g rasvu 100g toote kohta. Seega tervislik, kiire ja maitsev!
Igas pakendis on kaks 10 grammist peterselli-võilisandit.
3. Uus maitse on lisandunud ka "10 min!" tooteseeriasse. Tooteseeria, mis lahendab ka kõige hõivatuma perenaise-peremehe toiduvalmistusmured, täienes aasiapärase Tai-Mai kanawokiga. See sisaldab lisaks kanalihale seenetükke, bambusevõrseid, paprikat, porgandit ning on väga kerge ja tervislik, sisaldades vaid 0,6g rasvu ja 19,9g valke 100g toote kohta. 
Et kokkamine läheks veelgi ladusamalt, on pakendi tagaküljel kolm erineva raskusastmega retseptiideed: 10 minuti, 20 minuti ning 30 minuti retseptid. Ostke vaid retseptis toodud komponendid ja valmistage perele maitsev õhtueine.
4. Kui igapäevaseks toiduvalmistamiseks sobivad ideaalselt kanapihvid, Tai-Mai kanawok ja Fileepalad väikese võisilmaga, siis erilisteks hetkedeks pakume midagi väga põnevat -  suitsutatud vutte!
Miniatuursed ja eksklusiivsed pidulikumaks hetkeks sobivad vutid on kodumaised ning suitsutatud naturaalse lepasuitsuga. Sarnaselt broilerilihale on ka vutid madala rasvasisalduse ning kõrge valgusisaldusega. 100g suitsutatud vutte sisaldab vaid 7,7g rasvu ning 19,7g valke. 
Tervislik delikatess kõige erilisemateks hetkedeks!

VAATA HÄID RETSEPTIIDEID
Kanakroketid paprikasalsa ja kartulipüreega
Kana-kukeseene bruschettad
Tai-Mai kanavokiroog mango ja kookosega
Suitsutatud vutid trühvlivinegreti ja kõrvitsapüreega

Uued retseptid

Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga

Argitoidud
Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga