Alanud on restoranide nädal

1. - 7. novembrini toimub esmakordselt Tallinna Restoranide Nädal, kus osaleb kokku 25 pealin…
1. - 7. novembrini toimub esmakordselt Tallinna Restoranide Nädal, kus osaleb kokku 25 pealinna restorani. Kõik teada-tuntud nimed - Balthasar,  Bocca, Bollywood, Bonaparte, Bordoo, Chedi, Dominic, Egoist,  Gianni, Horisont, Karl Friedrich, La Bottega, Mekk, Monaco, Moon, Museum, Neh, Nero, Number 9, Platz, Restoran Ö, Ribe, Sfäär, Stenhus, Tchaikovsky.
Eesti Kulinaaria Assotsiatsiooni (EKA) ja Eesti Restoranide Liidu ühise tööna sündinud ettevõtmise idee on alguse saanud ülemaailmsest sarnasest ülipopulaarsest turundusaktsioonist, mis julgustab inimesi väljaspool kodu sööma, pakkudes teiste kultuurisündmustega võrdseid elamusi. Sarnaseid üritusi korraldatakse sadades linnades üle maailma, nagu näiteks Londonis, Amsterdamis, Barcelonas, Bostonis, Atlantas, St Moritzis jne. Need edukad üritused on saanud iga-aastasteks tõmbenumbriteks nii kohalikele elanikele kui turistidele.
Liidu eestvedaja Andres Peets väidab: "Meie restoranide tase ja kvaliteet on saanud võrdseks maailma menukate metropolide tasemega nagu New York või London ning me võime selle üle uhked olla! Meie soov on pakkuda linnaelanikele võimalust seda kõike ise kogeda."
Restoranide nädala raames pakutakse teile 2-käigulist lõunasööki, mis maksab 10 eurot või 3-käigulist õhtusööki hinnaga 20 eurot. Söögikorrad pakutakse välja komplektmenüüdena, mis pärinevad restoranide tavapärasest a la carte menüüst ning esindavad iga restorani olemust parimal moel. Toitude valmistamisel kasutatakse suures osas kodumaist toorainet.
Tallinna Restoranide Nädalal osalemiseks tehke broneering numbril 630 4050 või booking@tallinnrestaurantweek.ee. Restoranide Nädala hinnad ja menüüd kehtivad vaid kohti broneerides.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa