Diabeetikutele ilmus uus kokaraamat

Meditsiini võidukäigu ajastul kipume unustama, et meis endiski on peidus tervendav jõud, mis …
Meditsiini võidukäigu ajastul kipume unustama, et meis endiski on peidus tervendav jõud, mis pole tablettidest vähem oluline. Maire Vesingi sulest on ilmunud asjalik raamat "Tervise hoidmise toidud. Diabeetiku kokaraamat", kust leiad 60 hommikusöögi, lõunasöögi, oote ja peolauaroa retsepti, mis sobivad kasutamiseks diabeetiku perele. Välja on arvestatud iga roa süsivesikute, kiudainete, valgu- ja rasvasisaldus, samuti kalorsus. Iga retsepti juures on nipid ja nõuanded, kuidas seda toitu valmistada ja millega serveerida, et toidukord oleks tõesti tervislik.
Raamatu retseptide autoriteks on lapsdiabeetikute emad, mistõttu siin leidub väga isuäratava välimuse ja maitsega, kuid seejuures tervisliku koostisega kooke ja küpsetisi. Nagu ütleb üks ema: “Lastele maitsevad paremini sellised toidud, mis näevad ebatervislikud välja.”
Magusatele retseptidele on antud ka suhkruga variant ja õigupoolest sobibki kokaraamat kõigile, kes soovivad hoida oma tervist, eelistades toidulaual kasulikest koostisosadest ning õigesti valmistatud roogi. Raamatu hind 13.90
TELLI RAAMAT SIIT

Vaata siit ka retsepte uuest raamatust:
Peedi-toorjuustukook
Oa-hakklihakaste täisterariisiga
Kaerahelbeküpsised õunamoosiga
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa