Kompu kohvimasin

Ehk olete jõulusaginas juba märganud, et köögiseadmete riiulitele on ilmunud uus ja hea hinna…
Ehk olete jõulusaginas juba märganud, et köögiseadmete riiulitele on ilmunud uus ja hea hinnaga kapselkohvimasin Paulig Cupsolo. Uuenduslikult multifunktsionaalse ja kompaktse masinaga saab valmistada laia valikut erinevaid kohvijooke, kakaod ning teed. kapslitesse on pakitud nii piimad kui kohv ja kohvi kanguse määrab ära kohvitassi suurus. See tähendab, kas vajutate suure või väikese tassi nuppu. Kapselkohvimasinate võidukäiku üle Euroopa on oluliselt mõjutanud soodne hind, võrreldes tavapäraste kodukasutamiseks mõeldud niinimetatud espressomasinatega. Samuti on kapslimasinat märksa kergem hooldada ja puhastada, igapäevaseks puhastamiseks piisab vaid ühest nupuvajutusest. Pauligi turundusjuhi Piret Rehepapi kinnitusel sisaldavad kapslid naturaalset kohvi ning on õhukindlalt pakendatud, mis tagab kohvi värskuse ja maksimaalse aromaatsuse.
„Kapslid on pika säilivusajaga ning kohv nendes ei kaota oma maitse- ja aroomiomadusi,“ lisas Rehepapp.
Paulig Cupsolo jaoks mõeldud toodete valik laieneb pidevalt. Praegu on saadaval kohvisegud Espresso Supremo, Capuccino ning Tazza kakao. Märtsis lisandub valikusse üks Eestis enimmüüdud kohvimark Paulig Classic, Espresso Fortissimo, Crema Latte ning Pauligi tee. Cupsolo masinad ja kapslid on hetkel saadaval Tallinna Kaubamajas, Stockmannis, kõikides Selverites, Rocca al Mare Prismas ning kõikides Euronicsi poodides. Müügikohtade valik täieneb järgmisel aasta, kui on planeeritud laieneda kõikidesse suurematesse toidupoodidesse.
Detsembrikuus on Paulig Cupsolo kohvimasin Selverites müügil tutvumishinnaga. Selveris on masina hinnaks 148,99€ ning ostule lisandub kingituseks kolm pakki kapsleid.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa