Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Hea ainevahetus - parem enesetunne!

Nädalalood

Hea ainevahetus - parem enesetunne!

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Frantsila
Frantsila ürditalu Soomes ei ole farmaatsiatehas ega valmista ravimeid. Seal valmistatakse to…
Frantsila ürditalu Soomes ei ole farmaatsiatehas ega valmista ravimeid. Seal valmistatakse toiduaineid, toidulisandeid, kosmeetikatooteid ja hügieenitooteid. Frantsila kasutab tootmises rahva-meditsiinis kasutatavaid ürte, mida inimesed on kasutanud juba sajandeid tervise tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks. Retseptides on ühendatud traditsiooniline rahvameditsiin tänapäeva teadusega. Frantsilas valmistatakse üle 200 erineva ürditoote. Frantsila tooted on müügil tervisliku toidu ja mahetoodete kauplustes. Kõik Frantsila tooted on kontrollitud tingimustes ja mahepõllumajanduslikult kasvatatud.

Tutvu ekstraktidega, mis soodustavad seedimist ja toitainete omastamist organismis.

Ahtojää ürdiekstrakt
Ahtojääs sisalduvaid ürte on inimkond kasutanud kaua, et hõlbustada seedimist ja ennetada seedehäireid, jämesoole tegevuse tasakaalustamiseks ja elavdamiseks.

Kloostri tilgad
Kloostri ürditilgad on valmistatud kõrgekvaliteetsetest eeterlikest õlidest aroomiteraapiliste teadusuuringute ning nunnakloostrite iidsete traditsiooni kohaselt. Toodetes kasutatud eeterlikud õlid toimivad seedimist ergutavalt. Kloostri ürditilkades sisalduvaid ürte kasutatakse soolestiku tegevuse elavdamiseks.

Rootsi tilgad
Rootsi tilgad on seedetegevust korrastava, ainevahetust tõhustava ja organismi üldtugevdava toimega ürdiekstrakt. Tootes sisalduvad ürdiekstraktid on seedimise, maksa ja sapi funktsioonide olulised tugevdajad. Neid peetakse samuti headeks "verepuhastajateks".

Vaata lisaks www.frantsila.ee

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool