Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Tervislikust ampsust saab tervisepomm

Nädalalood

Tervislikust ampsust saab tervisepomm

PrindiSoovita sõbrale
Foto: www.acai.ee
Kui tahad proovida midagi uut ja põnevat, mine Pirita Selverisse. Alates sõbrapäevast pakub s…
Kui tahad proovida midagi uut ja põnevat, mine Pirita Selverisse. Alates sõbrapäevast pakub sealne kohvik ja bistroo AMPS esimesena Eestis oma klientidele populaarseks saanud Tervise-magustoitu nüüd koos açaí mahlaga. Tervislikust vitamiini ampsust saab vitamiini pomm! Lisaks saad açaí mahla ka ehedana toidu kõrvale tellida või maitsvat „võlujooki“ pudeliga koju kaas osta. Hõrgutavat açaíga Tervise-magustoitu saab nautima minna ka Marienthali Ärimaja kohvikusse, Mustamäe tee 16.
Kuna açaí mari on tuntust kogunud üle laia maailma eelkõige kokanduse ja toiduvaldkonnas, siis mõlema kohviku menüü hakkab edaspidigi täiendama oma menüüsid açaíst valmistatud roogadega.  Seega saab kohviku külastaja kaks kärbest ühe hoobiga – uudsed maitseelamused ja ülimalt tervislik kõhutäis !
Açaí mahl valmib samanimelise palmipuu tillukestest sinakaspunastest viljadest. Need väikestele viinamarjadele sarnased marjad on vitamiine ja mineraalaineid lausa täis tuubitud ja seda iniorganismile sobivas proportsioonis.
* Esindatud on rasvhapetest oomega-3, -6, -9.
* Vitamiinidest leidub mahlas A, E, C ning hulgaliselt B rühma erinevaid ja ka haruldasi vitamiine ning terve tabelitäis mineraalaineid. Vaata tabelit SIIT
* Loe veel lisaks, mida annavad meile Açaí marjas sisalduvad antioksüdandid.
* Mari sisaldab väärtuslikke fenoolühendeid ja ka antotsüaniine.Uuemate uurimuste valguses võib açai aidata meie kehal parandada ja moodustada tüvirakke, mis on kõikide rakkude alus.
Vaata lisaks www.acai.ee
Kontakt: info@acai.ee

Uued retseptid

Kauboikartulid rosmariiniga

Argitoidud
Kauboikartulid rosmariiniga