Šikk Kochi Kohvituba avas uksed

Tallinnas, Lootsi tänaval avas uksed uus kohvik-galerii Kochi Kohvituba. Reisisadama külje al…
Tallinnas, Lootsi tänaval avas uksed uus kohvik-galerii Kochi Kohvituba. Reisisadama külje all, linna mereväravas asuv kohvik avab piirkonna, kuhu linlastel pole aastaid asja olnud. Kohvitoa perenaine Svea Savik ütleb, et on aeg murda müüt, justkui oleks kesklinnas mere ääres tegemist vaid turistidele. “Teeme omalt poolt kõik, et siia, Tallinna mereväravatesse tekiks mõnus kohtumispaik nii linlastele kui ka väliskülalistele,” ütles Savik.
Külastajaid ootavad Kochi Kohvitoas värsked salatid, kohapealsete pagarimeistrite valmistatud koogid ning lai veinivalik. Lisaks toiduelamustele hakkavad siin toimuma kontserdid ning kunsti näitusmüügid. Praegu on Kochi Kohvitoa seintel Tauno Kangro aktijoonistuste ja maalide näitus. Suvel võtab kohviku ees õuel koha sisse kunsti- ja muusikahoov.
Lootsi tn 10 ajaloolises Kaubasadama ladudekompleksis asuv Kochi Kohvituba on koos kõrvalasuva Kochi Trahteriga osa Kochi Aitadest. Saksa päritolu kaupmeeste Kochide poolt 19. sajandi lõpul ehitatud paekivihoonete rekonstrueerimine, mis äsja lõppes, taastab Tallinna kesklinna sadama äärse populaarse vabaaja veetmise ja kaubanduspiirkonna.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa