Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Naturaalse sisuga Fanta

Nädalalood

Naturaalse sisuga Fanta

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Coca-Cola
Möödunud nädalal ilmus meie karastusjoogi riiulitele uus maasika-kiivi-maitseline Fanta, mill…
Möödunud nädalal ilmus meie karastusjoogi riiulitele uus maasika-kiivi-maitseline Fanta, mille koostis järgib lisaks uue eksootilise maitsetrendi jälgimise ka veel üht uut suunda.
„Kindlasti on tähelepanelikumad tarbijad märganud, et Fanta Orange maitse ja värvus on muutunud. Seda sellepärast, et oleme tootesse lisanud rohkem mahla ning kasutame looduslikke alternatiive toiduvärvidele. Tegemist on ühe osaga The Coca-Cola Company ulatuslikust globaalsest programmist, millega muudame oma tootevaliku tarbijate soovidele vastates tervislikumaks – ei Coca-Cola, Fanta ega Sprite’i puhul ei lisa me säilitusaineid ning kasutame vaid looduslikke lõhna- ja maitseaineid,“ kinnitab Evelin Ojamets, Coca-Cola Baltikumi kommunikatsioonijuht.
Seega on karastujookide hiiglane võtnud suuna looduslike värv-, maitse- ja lõhnaainete kasutamisele, mis kihiseva limonaadi sõpru kindlasti rõõmustab.
Nii nagu kõik teisedki The Coca-Cola Company tooted, kannab ka uus maasika-kiivi maitseline Fanta GDA Toitumisjuhti – toitumisalast märgistust pakenditel, mis näitab ära, kui palju tervise seisukohalt kõige olulisemaid toitained toote portsjon (klaas ehk 250 ml) sisaldab ning kui palju need moodustavad päevasest soovitatavast tarbimiskogusest. Limonaadide puhul tasub jälgida suhkru kogust!

KOMMENTAARID

Getter 19.mai 2012 10:49
:A okay suht norm
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool