Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Maitsefriigid! Minge ja proovige külmutatud jogurteid!

Nädalalood

Maitsefriigid! Minge ja proovige külmutatud jogurteid!

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Yo!
Kui kuu aja eest avati esimene Yo! külmutatud jogurtite lett Viru Keskuses, ei osanud keegi a…
Kui kuu aja eest avati esimene Yo! külmutatud jogurtite lett Viru Keskuses, ei osanud keegi aimata, et see nii hästi vastu võetakse. Uudset külmutatud jogurtit turustav Yo Eesti OÜ avas täna uue, kolmanda kohviku Solarise keskuses. Ettevõtte juhi Urmas Türki sõnul on tarbijad uue toote väga hästi vastu võtnud.
„Sel suvel loome Tallinna, Tartu ja Pärnu kaubanduskeskustesse juurde täiendavalt veel 5 Yo-jogurti müügipunkti,“ ütles Türk. Lisaks siirdub ettevõte ka Soome turule, kus juulis ning augustis avatakse neli Yo! külmutatud jogurti esindust. 
Yo-jogurt on tervislik, see valmib Alma piimast ja Farmi jogurtist, see on peaaegu rasvavaba, vähese kalorsusega, sisaldab probiootilisi baktereid, organismile vajalikke vitamiine, proteiine ja mineraale. Lisaks tõstetakse teile lusikaga jogurtile lisandeid ehk dopinguid, mida hing vaid ihaldab -  kompotivilju, värskeid marju, mandlilaaste, halvaad või marmelaadi. Kokku on neid lausa 22! Äriidee ja maitsete põhivaliku taga on veinimaailmas hästi teada sommeljee Kristel Türk.
Jogurteid saab kolme põhimaitse vahel: naturaalne, maasika ning naturaalse-maasika segu. Topside suurusi saab ka valida - väike jogurtiports maksab 1.99, poole liitrine perepakk aga 4.99.
Ja veel - kallid maitsefriigid! Tellige koos jogurtiga ka kindlasti üks tass espressot, mis pole tavaline. See valmistatakse teile  Pauligi erisegust, mille on välja töötanud kohvimaailma tipp Marja Touri, ja selle maitse on taevalik -  ümaralt puuviljane, pähkline ja šokolaadine. Koos jogurtiga pakub maitsete kooslus tõelise elamuse!

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool