Rotermanni keskväljakule kogunevad toiduhuvilised

Eesti restoranisoovitusi jagav portaal Vabalaud.ee on korraldamas oma esimest suurüritust. Ni…
Eesti restoranisoovitusi jagav portaal Vabalaud.ee on korraldamas oma esimest suurüritust. Nimelt toimub 14.−16.06.2012 Rotermanni väljaku keskplatsil järjekordne Restoranide Festival. Teoks saab ka kokavõistlus lastele, mille teemaks on "Minu elu parim võileib". Võistlus toimub laupäeval, 16. juunil kell 15.00. Lisaks jagab Vabalaud ka auhindu, seda koguni kahes kategoorias - enim reserveeritud restoran ja Vabalaud.ee klientide lemmik.
Veebikeskkonna tegevjuhi Kristel Nõmmiku sõnul on festivali näol tegemist märgilise üritusega suvises Tallinnas, mille eeskujuks on olnud Euroopa tuntuim analoogne toidufestival Copenhagen Cooking.
Vabalaud.ee on veebikeskkond, mille nimistu restoranidesse saab igaüks kohti broneerida ja restoranide valikul ka nõu küsida. Eesti 50-nest parimast restoranist leiab keskkonna nimistust koguni 16 söögikohta. Hõbelusika konkursi nominnetide hulgas on üle 85% Vabalaua restorane. Pea poole aastase tegutsemise jooksul on Vabalaud.ee edastanud ligi 2700 broneeringut. Kokku on nimistus juba 45 restorani.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa