Persoon
Elamusi Gordon Ramsay restoranist

Vähe on ilmselt toiduhuvilisi inimesi, kes poleks selle karmi näo ja naljaka soenguga mehe pilti kuskil toiduajakirjas või televisioonis näinud. Tegu on ju Briti gastronoomia vaieldamatult suurima müügiartikliga üldse.

Persoon
Reet Ausi tee taimetoitluseni

Moekunstnik Reet Ausis on midagi jumalannalikku. Mittelihalikku. Liha puudub naise toidulaualt juba aastaid – temas sai võitu austus kõige elava ees.

Persoon
Toidublogid: Pisike ja Pisut Segi

Jätkame silmapaistvamate eestikeelsete toidublogijate tutvustamist. Seekord tutvustame blogi "Pisike ja Pisut Segi"

Persoon
Oma Maitse emadepäeva eri

Oma Maitse toimetaja Moonika Siimets rääkis laulja Birgit Õigemeelega tema emadepäevakommetest ning külastas emadepäeva eel üht küpsetamiskirega nakatunud perekonda.

Persoon
Piia Ausman - julge käega leiutaja

Haus Galerii juht ja uue lasteraamatu autor Piia Ausman kuulub köögikunstis julgete katsetajate ridadesse. Tema parimaks abimeheks on kõhutunne, mis ei lase sobimatuid maitseid kokku liita.

Persoon
Evelin Samuel - läbi une söödud saiad

Lauljakarjääri teinud Evelin Samuel (32) on viimastel aastatel pühendunud rohkem oma uuele kutsumusele – kirjutamisele. Ilmavalgust näeb tema esimene lasteraamat. Kirjutades peab tal aga alati väike turgutav söögiamps käeulatuses olema.

Persoon
Margit Hakomaa - alandlikult tehtud toidud

Pikalt restoraniäris tegutsenud Margit Hakomaa arvab, et maitsev toit sünnib siis, kui kokk suhtub toorainesse alandlikult ja lugupidamisega.

Persoon
Aivar Riisalu muudab riigikogu toitumispõhimõtteid

Aasta kaalujälgija valimist juhtinud Aivar Riisalu on ka ise kuid kaalujälgija olnud. Tõsi küll, mitte omast initsiatiivist, vaid ikka pulli pärast, nagu talle omane.

Persoon
Millist kodumaist juustu eelistab juustuguru?

Kes teab juustudest rohkem kui küsida oskad? Loomulikult juusturestorani peakokk.

Persoon
Supidieet meeste moodi - Martin Hanson

Mahlaka suuvärgiga ajakirjanik Martin Hanson on suur gurmaan, eriti kirglik on tema suhe suppidega. Nüüd on see kirg jõudnud ka raamatukaante vahele, nimeks \"SupiDieet\".

Persoon
Mees köögis: Elmar Liitmaa

Muusik ja helilooja Elmar Liitmaa räägib oma suhtest kokandusega.

Persoon
Intervjuu kokaraamatu autoriga: Pille Enden

Intervjuu uue kokaraamatu \"Pajaroad\" autori Pille Endeniga

Persoon
Staarkoka retseptisoovitus naistepäevaks

Andekas noor peakokk Roman Zaštšerinski, kes koostas tänavu vabariigi aastapäeval presidendi vastuvõtu menüü, pakub naistepäevaks meestele välja lihtsa ja geniaalse koogiretsepti.

Persoon
Intervjuu kokaraamatu autoriga: Heivi Peterson

Intervjuu värske kokaraamatu \"Ahjusoojad saiad-leivad\" autori Heivi Petersoniga.

Persoon
Uudishimu sunnil sööja

Loomatohter ja kliinikuomanik Tiina Toomet oli lapsepõlves eriti pirtsakas sööja, kes põlgas ära enamiku roogadest. Seevastu nüüd ahvatleb teda kõik, mis mõjub uue ja huvitavana. Ka samasse restorani ei lähe ta naljalt mitu korda järjest.

Persoon
Maailma parim baarmen

Krista Meri (31) on kokteile seganud 12 aastat. Nädal tagasi Taiwanis toimunud baarmenide 58. maailmameistrivõistlustelt tõi ta noorima naisosavõtjana koju kokteilisegajate kõrgeima autasu – kristallkarika. Konkurente oli 48 riigist ja viie joogi segamiseks anti viis minutit. Maailma parimat kokteil…

Persoon
Anniküllane Müüriääre

Müüriääre kohvik, seisab seinal niisuguste keerusaba-tähtedega, nagu tüdrukud vanasti salmikutesse kirjutasid. Linn on Haapsalu. Kohviku perenaine, peakokk ja sisekujundaja on Anni Arro.

uudised
Sinijärv suutäite vahele

“Mul tekib tihtipeale mõttekramp, kui sõbrad küsivad: sina kõiki neid kohti tead, kuhu võiks sööma minna?” ütleb Karl Martin Sinijärv (31), tindi-inimene ja sööja. Ehk vabakutseline poeet, kes juhib teles kultuurisaadet OP!, kirjutab lehtedes kõrtsiarvustusi ja peab väikest viisi kööginurka. Siit-se…

Persoon
Kokamüts mehe peas

Eemalt vaadates võib tunduda, et toiduvalmistamises pole midagi keerulist. Kolm kuulsat meeskokka aga tõestavad, et nende töö on suur kunst.