Uudiskiri Instagram Facebook
 
Reklaam

Parim jõulupraad läbi aegade

Reklaam

Parim jõulupraad läbi aegade

PrindiSoovita sõbrale
Foto: RLK
Ehtsate eestimaiste maitsetega Rakvere talvetooted loovad õige jõulumeeleolu. VÕITJA SELGUNUD!
On aeg loosida välja Rakvere Lihakombinaadi poolt välja pandud auhind, milleks on uhke kingikorv erinevate lihatoodetega.
Loosiratta keerlemise tulemusena selgus, et õnnelikuks võitjaks on Toidutare kasutaja gregori emme. Palju õnne meie poolt! Võtame võitjaga ühendust.
Suur tänu kõigile osavõtnutele! Väga tore on näha, kui aktiivselt ja asjalikult on osa võetud. Usume, on need kommentaarid on paljude jaoks suureks abiks, meil oli küll huvitav neid lugeda.
--------------------------------------------------------------------------------
Rakvere Lihakombinaat on põhjalikult valmistunud talvehooajaks ja uuendanud  talvetoodete portfelli 10 uue toote võrra, pakkudes laia valikut nii uusi kui ka juba tarbijalemmikuteks muutunud talvetooteid külma laua katteks ning ahjus küpsetamiseks. Lai valik valmisküpsetatud klassikaliste vürtside ja eestimaiste ürtidega maitsestatud rulaade sobivad talvisel ajal nii suupisteks kui leivakatteks. Uute maitsetena peekonirulaad, seavälisfileest fileerulaad juustuga, sealiharulaad metsaseentega ja hõrk rostbiif sobivad nii argi- kui pidupäevalauale.
Küpsetuskarbis lihade sari sai uue kena pakendi, madalas küpsetuskarbis Ahjufilee lõigud ja minipraad Ahjukael röstsibulatega valmivad ahjus lihtsalt ja kiirelt – vaid poole tunniga!
Rakvere 120. juubeliaasta finaaliks pakume 2 uut verivorsti – minisuuruses suitsumaitselisi Juubeli verivorste ja  rõngasverivorsti suitsulihaga, mida on pakendis +20% võrra enam ja täiesti tasuta.
Lisaks saab lauale sobitada suitsuse ploomitäidisega lihapallid ja pikkpoiss jõhvikatega ning jõuluhooaeg võib alata!
Rakvere talvepraadide mahlasuse ja liha kõrge kvaliteedi tagab kodumaine sealiha, mida kasvatame 22 farmis üle Eesti. Kõikides Rakvere verivorstides on kasutatud ehtsat kvaliteetset eestimaist toiduverd ning on maitsestatud vorstirohu ehk majoraaniga, mis annab verivorstidele juurde ehtsat kodus tehtud vorsti maitset. Samuti on enamik Rakvere talvetooteid säilitusaineteta.
Rakvere – 120 aastat elamusi igaks päevaks!

Pea ikka tühi, ideid jõululauaks napib?
Otsime koos parimat jõulupraadi läbi aegadeJõulud lähenevad suure hooga ja ettenägelikum kokkaja hakkab juba varakult mõtlema sellele, mis võiks olla seekordne peolaua kroon.

Kutsume kõiki kasutajaid üles insipratsiooni leidmisel üksteisele abiks olema.
Anna artikli kommentaarides teada, mis on olnud sinu kõige õnnestunum jõulupraad läbi aegade ning mida huvitavat kavatsed tänavusel jõuluõhtul pakkuda. 
Kõigi vastanute seast loosib Rakvere Lihakombinaat välja uhke kingikorvi

Kingikorvi sisu:
1)    Juubeli verivorst, 500 g
2)    Rõngasverivorst suitsulihaga, 360 g
3)    Pikkpoiss jõhvikatega, 360 g
4)    Lihapallid suitsuse ploomitäidisega, 300 g
5)    Sealiharulaad metsaseentega, ~ 400 g
6)    Peekonirulaad, ~ 400 g
7)    Ahjukael röstsibulatega küpsetuskarbis, ~ 400 g
8)    Ahjufilee lõigud küüslauguga küpsetuskarbis, ~ 400 g
Kokku üle 3 kg lihatooteid nii suupisteks ja võileivale kui ahjus küpsetamiseks.
Tooted on pakitud punutud korvi sisse.
NB! loosimisel osalemiseks pead olema Toidutare registreeritud kasutaja.
Registreeru kasutajaks

Rakvere talvetoodete galerii:

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool