Nostalgilised marmelaadid

Autor: Põltsamaa Felix
Põltsamaa marmelaadid on käinud kosmoses ning seda on saiale määrinud mitme põlvkonna jagu maiasmkki. Nüüd pakub moositehas taas uudiseid - uues, suure marjasisaldusega tootesarjas on nüüd saadaval maasika-, vaarika- ning aprikoosi-apelsini maitsed.
„Kunagise tuubi asemel on marmelaad nüüdsest tänapäevasemas klaaspurgis lihtsal põhjusel. Klaaspurgid on marmelaadide-mooside tarbeks harjumuspärasemad ning nende isuäratav värv tuleb paremini esile,“ tutvustas uut sarja Põltsamaa Felixi turundusdirektor Marek Viilol.
Uute Põltsamaa marmelaadide maitsed on naturaalsed ja hästi marjased. Võrreldes moosidega on nende konsistents siidpehme ja samas hästi koospüsiv, mistõttu sobivad need suurepäraselt näiteks saiale või tordipõhjale määrimiseks.
Marmelaadide valmistamisel on kasutatud unikaalset meetodit – hoolikalt valitud marju ei keedeta, vaid kuumutatakse aeglaselt 80-87 kraadi juures. See tagab marmelaadis intensiivse marja maitse. Erinevalt tänapäeva masstootmisest tõstetakse valmis marmelaad purkidesse, mitte ei pumbata, mistõttu on marmelaadidel õrn struktuur ja naturaalsus.
350-grammise marmelaadipurgi soovituslik jaehind on 2,70 eurot.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa