Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Mis on kooreseim maa peal?

Uudised ja sündmused

Mis on kooreseim maa peal?

Toidutare Toidutare
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Alma
Kooreste jogurtite austajad leiavad alates oktoobrist poelettidelt uued põnevate maitsekombinatsioonidega Muah! jogurtid.  
Suures taassuletavas pakendis saad limpsida caffè latte, rukkileiva-kaneeli ja õuna-vanilli koorejogurteid, tarretada neist mõnusaid kreeme või täita kooke. Valio Eesti AS turundusdirektori Krista Kalbini sõnul jõuavad Alma uues koorejogurti sarjas Muah! tarbijateni maitsed, mis on eestimaalaste toidulaual igapäevased, kuid jogurtite seas uudsed ja unikaalsed. "Rõõmustav on asjaolu, et oleme hakanud aru saama kõrge rasvasisaldusega toodete vajalikkusest ning hindama rammusama toiduga saadavat maitseelamust. Toitumisteadlased kinnitavad, et toidurasvad on inimorganismile hädavajalikud. Need varustavad meie keha toimimiseks vajaliku energiaga, aitavad organismil omandada rasvlahustuvaid A- ja D-vitamiine ning annavad erinevaid rasvhappeid, mis on vajalikud rakkude ja kudede ülesehitamiseks ja uuendamiseks, põletike ja infektsioonide mahasurumiseks ning tõhusaks immuunkaitseks. Mis aga peamine – kuna toidurasvad on toidu aroomikandjad ja struktuuriloojad, siis on koorene jogurt tänu kõrgemale piimarasvasisaldusele eriliselt nauditava maitse ja siidiselt kreemise konsistentsiga."
Alma Muah! koorejogurtid on valmistatud puhtast toorpiimast, mis pärineb Kesk- ja Lõuna-Eesti piimafarmidest. Sarnaselt teistele Alma piimatoodetele on ka Muah! koorejogurtite sari säilitusainevaba.

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga