Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Mine heategevuskontserdile "Unistused elavad"

Uudised ja sündmused

Mine heategevuskontserdile "Unistused elavad"

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Fazer Eesti
Tänavune Vähiliidu Roosa Lindi ehk rinnavähi ennetuse kampaaniakuu on täies hoos. Ürituse tipphetkeks on sel neljapäeval, 24.oktoobril kell 19 Tallinna Jaani kirikus Eesti Vähiliidu eestvõttel toimuv heategevuskontsert „Unistused elavad“. 
Vähipatsientide nõustamiskeskuse loomiseks korraldataval kontserdil esitavad  lugusid maailmakuulsatest muusikalidest “Phantom of the Opera”, “Jesus Christ Superstar”, “Les Misèrables”, “Evita” ja “Cats” Nele-Liis Vaiksoo, Oliver Kuusik, Annika Lumi, Uku Suviste, Rosanna Lints, Norman Salumäe ja Otsa Kooli sümfooniaorkester.
Juba viiendat aastat osaleb Fazer Geisha Eestis rahvusvahelises Roosa Lindi kampaanias, mille eesmärk on toetada võitlust rinnavähi vastu. Tänavu saab Roosa Lindi kampaaniat toetada lisaks Geisha šokolaadidele ja kommidele ka vastselt turule tulnud Fazer Geisha küpsiseid ostes. Nii annetad iga Geisha toote ostu pealt Vähiliidule 2 eurosenti, et toetada rinnavähi uuringute läbiviimist, samuti rinnavähiga võitlejaid ja nende peresid. Neljal eelmisel aastal on Fazer Eesti Vähiliidu toetuseks kogunud üle 10 000 euro. 

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool