Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Pannivalmis toit, kas pole mõnus!

Uudised ja sündmused

Pannivalmis toit, kas pole mõnus!

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Tallegg
Kui üks töö ajab teits tagant, pole nädala sees vahel aega toiduvalmistamise peale mõelda. Süüa aga tahaks aga midagi kodust ja headest asjadest. Tallegg toob argistele maitsetele mõeldes turule uue sarja Pannivalmis. Kuus uut toodet lubavad muuta meie elu lihtsamaks.
Uus tootesari pakub tarbijale kodumaisest kvaliteetsest toorainest maitsvat, lihtsalt valmistatavat ja kerget einet. Pannivalmis kastmed eristuvad tavalistest valmiskastmetest, sest tarbija saab need ise valmistada – küll on aga pakendis olemas kõik vajalikud koostisosad ning jääb vaid üle need kokku panna. Kastmetes on esindatud maitsed, mis sobivad hästi meie toidulaua põhilisanditega, nagu riis, pasta ja kartul.

„Pannivalmis tootesari valmib kiiresti, kuid jätab tarbijale võimaluse valmistada roog vastavalt vajadusele vaid 10 minutiga, sest just nii kaua võtab aega kanaliha praadimine ja kastme lisamine,“ selgitas Triin Kõrgmaa sarja eristuvat omadust.

Talleggi Pannivalmis tootesarja kuuluvad Mee ja sinepi kaste ribastatud kanafileega, Parmesani-tomati kaste ribastatud kanafileega ja Chilli con carne delikatess hakklihaga, paneeritud šnitsel  ja paneeringuga šnitsel juustuga. Kastmed on saadaval mugavates 500 grammistes pakendites ja šnitslid 300 grammistes pakendites.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool