Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Anni koogid läksid veebipoodi

Uudised ja sündmused

Anni koogid läksid veebipoodi

PrindiSoovita sõbrale
Kohvikuettevõtja Anni Arro on pealinna maiasmokkade jaoks loonud e-poe, kust saab mugavalt tellida kohvik Komeedi kuulsaid torte ja kooke.
“Katsume ikka aja ja klientide soovidega kaasas käia – nii ongi alates detsembrist meie populaarseid kooke võimalik tellida ka läbi Komeedi kodulehe,” rõõmustas kohviku perenaine Anni Arro. “E-poe valikus on olemas kõik meie klientide suurimad lemmikud nagu näiteks Napoleoni kook, vaarika-beseerull ja kihiline Valrhona šokolaadikook. Kodulehelt tellides on kookide hind ka mõnevõrra soodsam,” selgitas Arro, kelle sõnul tingis e-poe avamise klientide järjest suurenev soov kohvikust koju või külla kaasa osta terveid kooke, mida muidu müüakse tükikaupa.

Maiasmokad ja kingituste otsijad saavad mugavalt tellida Komeedi kooke otse läbi kodulehe kohvikkomeet.ee, tasudes nende eest interneti pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Kooke saab ette tellida 48 tundi kuni 30 päeva ja need saab kiirelt kohvikust kätte kliendi poolt märgitud ajal.

Solaris keskuse katusekorrusel tegutseva kohvik Komeedi kookide autoriks on Nadežda Kaarma. Tema ülipopulaarseks kujunenud kookide ja tortide nimekiri on lõputu, mille kohta on ta välja andnud ka kolm retseptiraamatut. Komeedi koogimenüüd vahetab Nadja vastavalt hooajale – suvel domineerivad vaarikad, maasikad, sõstrad ning talvel kaneel, rosinad ja martsipan.

KOMMENTAARID

mina 10.jaan 2014 02:21
vaatasin kodulehekülge ja jälle - selline klassika nagu Napoleoni kook oli tehtud jällllllegi m o o s i g a ??? See on nõuka - aegne modifikatsioon, ja nii olgu ka kirjas! Napoleoni kook tehakse peenemaks konjaki, mitte moosiga! Nii jube… Tegelikult on see küpsetiste kultuur nagu kohvikultuur. Mina teen nii - söögikohtades esimese asjana tellin kohvi, ja kui see meeldib meeldib tavaliselt ka muu seal pakutav. Kohvikutes Napoleoni kooki (kui on), ja kui see on moosiga, siis aidaa...
rosiina 27.dets 2013 14:56
Pilt on küll kena , aga hind lõi hambad suust välja!
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga