Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Parim koduleib jõudis poodi

Uudised ja sündmused

Parim koduleib jõudis poodi

Leibur AS
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Priit Grepp
Kas mäletate, et Jõhvist pärit haridustöötaja Eha Karus võitis eelmise aasta novembris toimunud “Leiburi Leivateo” konkursi? Eesti vanim leivatootja võttis võiduleiva tootmisesse. 
Leivateo konkursi žürii liikme ja Leiburi tootearendusjuhi Tiina Rühka sõnul oli Eha leiva tootmisesse toomine põnev ent tihe töö.
“Teist aastat järjest kestev koostöö Eesti parimate koduleiva-küpsetajatega on hea õppimise koht. Ühelt poolt sunnivad uued arendused pingutama, teiselt poolt näitab see, kui paindlik ja loominguline võib suurtootja olla. Eha hommikusöögileiva teevad unikaalseks koriander, mis meenutab nostalgilist Borodino leiba, ning peale puistatud oliivõliga röstitud kaerahelbed, mis annavad leivale mõnusa maitse ja äratuntava hommikusöögi nüansi,” kirjeldas Tiina Rühka saadud tulemust.

Eha on samuti rahul: “Sugulased ja sõbrad, kes on juba jõudnud Leiburis toodetud hommikuleiba maitsta, on hinnanud seda positiivselt. Kõik minu koduleiva head ja iseloomulikud omadused on Leiburis toodetud leival olemas: eriliselt hea lõhn, mida tunned kohe, kui koti avad; väga ilus värvus ning omapärane maitse, milles on tunda koriandri ja oliiviõli maitset.”


Algset retsepti vaata SIIT!


Uue toote tutvustamiseks ning kogu Kuldse sarja müügi elavdamiseks ja röstimise populaarsuse tõstmiseks korraldab Leibur perioodil 4. märts – 30. aprill suure tarbijakampaania, mille auhindadeks on iga päev 3 röstrit ja peaauhind reis kahele Pariisi koos 500€ taskurahaga.

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga