Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Siidised kohupiimakreemid, nagu vanasti

Uudised ja sündmused

Siidised kohupiimakreemid, nagu vanasti

PrindiSoovita sõbrale
Lähiajal tasub minna taas piimaletti uudistama. Peagi jõuavad kauplustesse uued vähese suhkrusisaldusega nelja erineva maitsega Farmi Kooresed kohupiimakreemid.
Farmi uue Kooreste kohupiimakreemide sarja valikus on Koorene kohupiimakreem naturaalse vanilliga, kohupiimakreem rosinatega, kohupiimakreem vaarikamoosiga ning Farmi Koorese jogurti liidri ja tarbijate suure lemmiku – musta kirsi  moosiga – kohupiimakreem. Need maitsevalt kooreselt, siidiselt ja õhuliselt.

„Eestlased armastavad väga erinevaid kohupiimatooteid. Oleme saanud tagasisidet, et valikus võiksid olla ka maitselt mahedamad piimatooted. Nii otsustasimegi kasutada Kooreste kohupiimakreemide puhul kuni viiendiku võrra vähem suhkrut,“ selgitab turundusjuht Ruta Kallaspoolik.

Kooresed kohupiimakreemid on tänu kõrgele valgusisaldusele tervislik eine või vahepala. Täiskasvanu vajab päevas ligikaudu 0,8 grammi valke kilogrammi kehakaalu kohta. Uutes kohupiimakreemides on 100 grammis ca 7,7-9,5 g valke, mis aitab katta inimese igapäevast valguvajadust.  Kreemide  koorene koostis võimaldab organismil hästi omastada ka kaltsiumi ning rasvlahustuvaid vitamiine.

Farmi Koorene kohupiimakreem vanilliga ning  kohupiimakreem rosinatega on saadaval suures, 370-grammises pakendis, kohupiimakreem vaarikate ning mustate kirssidega aga väiksemas, 150-grammises topsis. Tops kaasa ja kooli või tööle!

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool