Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

TÄHELEPANU! Suur kinopiletite LOOSIMINE

Uudised ja sündmused

TÄHELEPANU! Suur kinopiletite LOOSIMINE

Toidutare
PrindiSoovita sõbrale
Kino Artis pakub taas toidu- ja vaimugurmaanidele ägedaid ekraanielamusi. Alates 16. maist linastub Tallinnas kinos Artis ja Tartus kinos Cinamon Venemaa teleseriaalist „Köök“ sündinud täispikk mängufilm „Vene köök Pariisis“. Vasta küsimusele ja võta osa kinopiletite loosimisest!
Loosimisel osalemiseks vasta meie FB või veebilehel küsimusele, mis on sinu lemmikroog Vene köögist? Edasi jääb üle oodata 15. maid. Kell 12.00 loosime välja 5 x 2 kinopiletit nii Tartu kui Tallinna kinodesse. Seansi aega saab vabalt valida selle perioodi jooksul, mil film linastub. Vastava info leiad Artise kohta SIIT ja Cinamoni kohta SIIT!Uus komöödia “Vene köök Pariisis” on meeltmööda ka kõige nõudlikumale gurmaanile

"Claude Monet" on ülipopulaarne prantsuse rahvusrestoran Moskvas, seepärast korraldatakse seal ka Venemaa ja Prantsusmaa riigipeade kohtumine. Närviline peakokk on üle maitsnud kõik pakutavad road ja on üpris kindel, et ei tee endale häbi. Restorani suurepärane personal püüab igati tema meele järgi olla. Paraku tabab neid fiasko ning restoran tuleb sulgeda.

Restorani omanik Dmitri Nagijev ei heida meelt. Koos peakokaga otsustavad nad seekord avada restorani hoopis Pariisis. Armastuse ja gurmaanide linna võtavad nad ühes kogu teenindava personali, keda ootab ees suur, maitsev ja uskumatult lõbus töö. Prantslastele hakkab restoranis roogasid valmistama kokk Maksim, kes suudab igakord mingi supi kokku keerata, millele siis seksikas administraator Viktoria omakorda vürtsi lisab.

Suvisest Pariisist, imelisest tööst ja maitsvatest roogadest võlutud restorani personal suudab olla meele järgi nii rafineeritud maitsega kinovaatajale kui toidugurmaanidele. Kui aga peene seltskonna jaoks valmistavad prantsuse roogasid venelased, siis ei maksa lootagi, et kõik läheb ladusalt.

Film esilinastub Eestis 16. mail.

Režissöör: Dmitri Djatšenko

Osades: Dmitri Nazarov, Vincent Perez, Mark Bogatõrjov, Dmitri Nagijev, Oleg Tabakov, Jelena Podkaminskaja
Žanr: Komöödia
Venemaa 2014

NB! Kui sa ei ole veebilehe registreeritud kasutaja, lisa vastusele ka oma meiliaadress, et saaksime piletite võitmisest sulle teada anda, kui loosiõnn nii soovib.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool