Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Juustukuningad tähistavad sünnipäeva!

Uudised ja sündmused

Juustukuningad tähistavad sünnipäeva!

PrindiSoovita sõbrale
Eesti armastatuim juustupoodide kett Juustukuningad avaldas raamatu „Juustukuningate kokaraamat. Lugu, sõbrad, retseptid“. Raamatu ilmumine tähistab ka 1000 päeva möödumist esimese juustupoe avamisest. 
“Juustukuningate kokaraamat koondab endasse juustu nautimise nipid, kümneid retsepte erinevate juustusortide kasutamiseks toitudes ning avaldab mitmete tuntud Eesti inimeste lemmik-juustutoidud. Lisaks saab raamatust lugeda südamliku loo Juustukuningate rajajate Erwin ja Merit Wassenaari kohtumisest kuni juustupoodide avamiseni.

„Nende kahe ja poole aasta jooksul, mil tegutsenud oleme on meie käest küsitud palju nõu erinevate juustusortide ja nende toidus kasutamise kohta. Raamatus jutustame oma loo, jagame hõrgutavaid retsepte ja tutvustame Juustukuningate sõpru ja nende juusturoogi,“ räägib Juustukuningate juht Erwin Wassenaar.

Kokaraamatu põhiosa retseptide autor on toidublogija Eneli Kaarna. Sõprade peatükis jagavad oma isiklikke retsepte tuntud profi- ja harrastuskokad. Järgi saab teha Angeelika Kangi, Joel Ostrati, Pille Petersoo, Peter Boeijkensi, Karin Jarveti, Merrit Kiho, Bas van de Ven‘i, Mari-Liis Iloveri, Maria Fivegeri, Gustaf Hertsiuse, Beatrice‘i ja Dimitri Demjanovi pakutud juustutoitusid.

Juustukuningate kokaraamatu ilmumine tähistab 1000 päeva möödumist esimese juustupoe avamisest Tallinnas Rotermanni Aatriumis 2012. aasta märtsis.

Juustukuningad on oma missiooniks võtnud juustukultuuri arendamise ja kõvade hollandi juustude tutvustamise Eestis. Juustukuningatel on kokku üheksa juustupoodi Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Üheksas pood avas oma uksed täna Stroomi keskuses. Juustukuningate poed teeb eriliseks lai juustuvalik, hea teenindus ja võimalus kõiki juustusid enne ostmist maitsta. Lisaks pakutakse kvaliteetseid juustutarvikuid, moose, kastmeid ja juustuga kokku sobivaid jooke.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool