Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Farmi toob kohupiimased lihavõtted

Uudised ja sündmused

Farmi toob kohupiimased lihavõtted

PrindiSoovita sõbrale
Farmi Piimatööstus on poodidesse toonud lihavõttepühade ajal Pasha valmistamiseks suurepäraselt sobiva uue 5% kohupiima. Tootevalikusse on lisandunud ka kookosemaitseline kohupiimakreem ning maitsestamata jogurt 400-grammises pakendis. 
Mitmekülgseid kokkamisvõimalusi pakkuvat Farmi uut 5% kohupiima valmistatakse värskest Viru- ja Vooremaa piimast. Teraline pakikohupiim sobib väga hästi erinevatesse küpsetistesse, ideaalne on see ka pasha valmistamiseks.

Kohupiimakreemide austajate suureks rõõmuks täienesid Farmi Kooreste kohupiimakreemide read kookosemaitselise hõrgutisega, mis on kõrge valgusisalduse ning keskmisest madalama suhkrusisaldusega. Kohupiimakreem kookosega on tuttava kreemja konsistentsiga ning sobib hästi magusaisu peletamiseks.

Farmi uued kohupiimatooted on hea kaltsiumi ja fosfori tasakaaluga. Just nende toodete koorene konsistents võimaldab organismil kaltsiumit ja rasvlahustvaid vitamiine hästi omastada, kindlustades sööjale õige luutiheduse ja normaalse vererõhu.

Kohupiimas ja -kreemis sisalduvad valgud on organismile üliolulised, need annavad kehale tugevuse, vastupidavuse ja kiiruse ning osalevad vere hüübimisprotsessis, kaitsevad organismi ja toimivad ensüümidena. Täiskasvanu vajab päevas ligikaudu 0,8 grammi valke ühe kilogrammi kehakaalu kohta. Uues kohupiimas on 100 grammi kohta 14,3 grammi ning kohupiimakreemis ligikaudu 9 grammi valke.

Farmi kohupiimad ja -kreemid ei sisalda säilitusaineid ega sünteetilisi värv- ja magusaineid.

Koduste kokkajate üks meelistooteid – Farmi maitsestamata jogurt – on nüüd saadaval ka 400-grammises topsis. Farmi 5% jogurt on naturaalne ning valmistatud vaid koorest, piimast ja juuretisest. Puhtast eestimaisest toorainest tehtud jogurt ei sisalda ühtegi paksendajat ning pakub laialdasi võimalusi erinevate roogade valmistamiseks. Retseptid leiad www.farmi.ee  

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga