Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Rannamõisa üllatab grillisõpru mugava pakendiga

Uudised ja sündmused

Rannamõisa üllatab grillisõpru mugava pakendiga

PrindiSoovita sõbrale
Rannamõisa on poelettidele toonud uued šašlõkid käepärastes ja mugavates pakendites. Kokku on uutes pakendites viis erinevat linnuliha grilltoodet. 
„Uutes pakendites olevad marinaadid on kuivmarinaadid ehk veeprotsent on viidud miinimumini ning sisuliselt saab kogu pakendi sisu panna grillile,“ ütles Rannamõisa brändijuht David Pärnamets. „Sarnast pakendit ei ole varasemalt linnuliha segmendis kasutatud ning loodame, et tarbijad võtavad selle uuenduse kiiresti omaks.“

Uued linnuliha grilltooted on väikese rasvasisaldusega, kergesti valmistatavad ning sobivad kasutamiseks kõigile. Nii broilerilihašašlõkk gruusiapärases marinaadis kui ka kalkunilihašašlõkk armeeniapärases marinaadis on poelettidel 900-grammises pakendis ning maksavad orienteeruvalt 5,29 eurot. Broilerikintsuliha steigid sidruniõli marinaadis on 450-grammises pakendis orienteeruva hinnaga 3,39 eurot.

Linnuliha grilltooted valmimad üheselt maitsvalt ja kergelt nii grillil, pannil kui ahjus. Valmistamiseks tuleb tooteid hõõguvatel sütel grillida kuni 20 minutit, sama kaua läheb grilltoodete valmimiseks ka pannil praadides. Ahjus tuleb linnuliha 180 kraadi juures küpsetada kuni 30 minutit.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool