Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

LOE LÄHEMALT! Nõmme 2016. aasta kodukeediste konkurss on ukse ees

Uudised ja sündmused

LOE LÄHEMALT! Nõmme 2016. aasta kodukeediste konkurss on ukse ees

PrindiSoovita sõbrale
Ühendus Loov Nõmme ja Nõmme Koduloohuviliste Koda korraldavad 29. oktoobril restoranis Von Glehn ürituse NÕMME KODUNE KEEDIS 2016.
Nõmme esimese moosivõistluse ellukutsujad tegutsevad eesmärgil tõsta ülima au sisse tervislik ja maitsev kodumoos, põlistada tema valmistamise saladused ning pärjata paremad  kodukeediste kokkukeetjad.

Konkurss toimub kahes kategoorias ning kahes alamkategoorias:

1. magusad moosid
a) keedetud
b) toored

2. krehvtised keedised
a) keedetud
b) toored

Konkursikeedise esitatav kogus on 1 liiter, purk peab olema korralikult suletud ja markeeritud ning markeeringu kinnitus lisatud  kinnisesse suletud ümbrikusse kus on ka konkursikeedise retsept ja kirjeldus.

Konkursikeedised  tuleb tuua Von Glehni pubisse (Pärnu mnt 326.) 26.- 28. oktoobrini, iga päev 15:00- 19:00, kus neid säilitatakse võistluspäevani säilitusnorme järgiva temperatuuriga külmikus.

Rahvast kutsutakse keediseid hindama Von Glehni pubisse laupäeval, 29. oktoobril kell 13:00 – 17:00, rahva lemmiku kuulutab žürii välja kell 19.00.

Kummagi kategooria parimad saavad Kreftise Kuninga ja Sulasuise Kuninganna (ränd)auhinna. Küsimustega palume pöörduda konkursi korraldajate kõneisiku poole meiliaadressil loovnomme@gmail.com või telefonil 50 744 63

Uued retseptid

Küpsetatud kevadrullid

Soojad suupisted
Küpsetatud kevadrullid