Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uudised ja sündmused

Õhtune film koos pitsaga? Miks ka mitte

Uudised ja sündmused

Õhtune film koos pitsaga? Miks ka mitte

PrindiSoovita sõbrale
Telia TV Videolaenutusest saad alates tänasest tellida endale sobiva filmi koos suure pitsaga. Tegemist on esialgu pilootprojektiga, mis kestab 15. veebruarini.
„Et mõnusa filmiõhtu juurde sobib suurepäraselt ka soe ja mahlane pitsa, otsustasime need kaks asja kokku panna ja oma klientidele mugavalt teleekraanilt tellitavaks muuta. Selleks loodi Telia TV Videolaenutuse menüüsse valikuvariant „Pizzafilm“, mille alt saab endale valida sobiva filmi koos pitsaga, mille kuller tellijale koju toob,“ selgitab Telia TV valdkonna turundusjuht Maarit Mäeveer.

Kuna tegu on teenuse pilootprojektiga, saavad Pizzafilmi teenust esialgu kasutada Tallinna elanikud kuni 15. veebruarini. Kõigile klientidele, kes saavad hakata teenust kasutama, ilmub Telia TV menüüsse vastav valikuvariant.

Telia uue teenuse koostööpartner on New York Pizza, kes hakkab filmipitsasid valmistama ja klientidele koju toimetama. Ettevõtmise teine partner on Postpal, kelle loodud äpi vahendusel edastatakse kullerile tellimused. Sama äpi abil saab klient jälgida kui kaugel tema tellitud pitsa parajasti on.

Huvilised vsaavad valida koos filmiga nelja suure ehk 40 cm diameetriga ja õhukese põhjaga pitsa vahel: Hawaii, Meat Lovers, Bacon Supremo ja Vegetarian. Suurest pitsast jagub 3-4 inimesele. Tellimusi saab teha iga päev vahemikus kell 11:00-22:00 ning pitsa jõuab kliendini orienteeruvalt ühe tunni jooksul.  Teenuse hind on 18 eurot, mille maksumus kajastub kliendi järgmise kuu arvel. 

Uued retseptid

Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga

Argitoidud
Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga